Sony HT-S40R: nowy 5.1-kanałowy zestaw kina domowego

Sony HT-S40R to najnowszy 5.1-kanałowy zestaw kina domowego, który jest już dostępny w sklepach. Idealne uzupełnienie telewizora z linii Sony Bravia na szczęście nie kosztuje majątku. W wielu sklepach cena kina domowego Sony zaczyna się od 1399 zł.

Sony HT-S40R z pewnością przypadnie do gustu osobom poszukującym zestawu kina domowego niż standardowego soundbaru. Jego zaletą jest mocny dźwięk przestrzenny oraz łączność bezprzewodowa zapewniająca kinowy dźwięk bez skomplikowanych połączeń. Wszystko to daje w rezultacie znakomite wrażenia nie tylko podczas oglądania najlepszych filmów, ale i słuchania muzyki.

Sony HT-S40R: nowoczesny zestaw kina domowego 5.1

Sony HT-S40R
Sony HT-S40R / fot. Sony

Sony HT‑S40R zapewnia autentyczny 5.1-kanałowy dźwięk przestrzenny — jak w prawdziwym kinie. Duża moc 600 watów i bezprzewodowe tylne głośniki ożywią ścieżkę dźwiękową do każdego filmu.

Pozwala słuchać prawdziwego 5.1-kanałowego dźwięku przestrzennego z technologią Dolby Audio, która przenosi widza w sam środek akcji. Oglądając nowe seriale lub ulubione klasyki, można usłyszeć najdrobniejsze detale dźwięku, pomagające ożywić każdą scenę.

Nowy zestaw HT-S40R pomaga zmniejszyć liczbę kabli w kinie domowym. Bezprzewodowy wzmacniacz dźwięku docierającego do tylnych głośników eliminuje przewody ciągnące się przez cały salon, dzięki czemu uzyskanie kinowego brzmienia nie wiąże się z bałaganem ani skomplikowanymi połączeniami.

Jak podłączyć soundbar do telewizora?

Sony KD-55X81J / fot. Sony

Telewizor Sony Bravia KD-55X81J – zobacz aktualne ceny

Jak podłączyć soundbar do telewizora? To proste, bowiem zestaw jest gotowy do użytku niemal od razu po rozpakowaniu — trzeba jedynie połączyć dostarczonymi przewodami soundbar z subwooferem i tylne głośniki z bezprzewodowym wzmacniaczem, a ponadto subwoofer z telewizorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *