SkyShowtime na Samsung Smart TV

SkyShowtime na Samsung Smart TV już działa. Zobacz które modele są kompatybilne z nową aplikacją, która od 14 lutego 2023 roku jest dostępna w Polsce.

Pojawienie się SkyShowtime może zachwiać rynkiem serwisów streamingowych. Przypomnijmy, że w Polsce mamy do wyboru ogromną liczbę popularnych serwisów z Netfliksem i Prime Video czy HBO Max na czele.

SkyShowtime na Samsung Smart TV

SkyShowtime na Samsung Smart TV
SkyShowtime na Samsung Smart TV / fot. Samsung

Aplikacja SkyShowtime jest dostępna dla użytkowników telewizorów Samsung Smart TV w dniu premiery usługi w Polsce, czyli 14 lutego 2023 roku. Oznacza to dostęp bogatej filmowo-serialowej oferty tej nowej platformy. Oczywiście lista tytułów będzie aktualizowana i nowości z pewnością nie zabraknie.

Aplikację SkyShowtime można pobrać na telewizory Smart TV wyprodukowane w 2017 roku i nowsze, takie jak m.in. Neo QLED, OLED, QLED ale także na The Frame. Warto dodać, że to lista ponad 100 telewizorów kompatybilnych z nowa usługą.

Z oferty SkyShowtime mogą także skorzystać użytkownicy nowoczesnych projektorów od Samsunga. Chodzi o projektory The Freestyle oraz The Premiere.

Najlepsze telewizory z Dolby Atmos
Telewizor Samsung Neo QLED QN85B / fot. Samsung

Telewizor Samsung QE55QN85B – zobacz aktualne ceny

SkyShowtime przygotował dla widzów bogatą filmową serialową bibliotekę. W ramach subskrypcji w cenie 24,99 złotych miesięcznie masz do wyboru najlepsze filmy i seriale od Paramount Pictures i Universal Pictures, Paramount+, Nickelodeon, DreamWorks Animation, Showtime, Peacock i Sky Studios.

Telewizory Samsung Smart TV to sposób na domową rozrywkę zebraną w jednym miejscu. Widzowie znajdą tu swoje ulubione aplikacje VoD, takie jak Netflix, YouTube, HBO Max, Disney+ czy właśnie debiutująca SkyShowtime. Smart Hub, czyli platforma do zarządzania multimediami, pozwala w przejrzysty sposób przeglądać ofertę poszczególnych serwisów VOD, a także dopasować sposób wyświetlania do własnych preferencji. Dzięki temu ulubione aplikacje zawsze będą pod ręką.

Telewizor Samsung QN90B / fot. Samsung

Telewizor Samsung QE50QN90B – zobacz aktualne ceny

SkyShowtime to projekt firm Comcast i Paramount Global. W skrócie to globalna platforma streamingowa oferująca najlepsze filmy, seriale i programy wielkich sieci i wytwórni. Warto dodać, że SkyShowtime jest miejscem wyłącznych premier filmów kinowych wytwórni Universal i Paramount, a także premier seriali z sieci Paramount, NBCU i Sky.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *