Najlepsze urządzenia audio video 2023 roku (TOP 5)

Najlepsze urządzenia audio video to najciekawsze naszym zdaniem urządzenia w pierwszym kwartale 20223 roku, biorąc pod uwagę funkcjonalność i cenę zakupu. Zobacz jaki telewizor opłaca się kupić, które słuchawki są na topie? A może szukasz amplitunera do kina domowego? Zobacz co warto kupić właśnie teraz.

Wśród najciekawszych urządzeń dostępnych w sprzedaży, warto wyróżnić znacznie więcej urządzeń. My ograniczyliśmy się do pięciu urządzeń od słuchawek, amplitunerów, do najnowocześniejszych telewizorów.

1. Sony STR-DH590

Soyn STR-DH590 / fot. Sony

Amplitunery Sony – zobacz aktualne ceny

Sony STR-DH590 to jedna z najciekawszych propozycji amplitunerów tego producenta. W sprzedaży nie ma już ich wiele, a ten znakomicie uzupełni telewizor nie tylko z linii Sony Bravia. Amplituner 5.2 generuje emocjonujący dźwięk do filmów dzięki systemowi Dolby Vision i elastycznemu dźwiękowi przestrzennemu.

2. Philips 55OLED707/12 (2022)

Ranking telewizorów do 5000 zł
Philips 48OLED707 / fot. Philips

Philips 55OLED707/12 to model często porównywany do modeli z serii OLED807. Jednak telewizory z tej pierwszej serii są znacznie tańsze, bo to w skrócie budżetowe telewizory OLED. Oznacza to mniej technologii dotyczących poprawy obrazu. Do tego tańsza seria oferuje w zestawie z TV standardowego pilota. Tymczasem seria OLED807 oferuje pilota premium pokrytego skórą Muirhead.

3. Amplituner Onkyo TX-NR6100

ONKYO-TX-RN6100 / fot. Onkyo

Amplituner Onkyo TX-RN6100 obsługuje 7.2 kanałów i oferuje moc 120 W na kanał (840 W), dużą przepustowość i bezstratne odtwarzanie dźwięku przestrzennego. W skrócie to także jeden z najpopularniejszych sprzętów producenta od lat kojarzonego ze sprzętem audio z wysokiej półki.

Amplitunery – zobacz aktualne ceny

4. Samsung QE55S95B

Najlepsze urządzenia audio video
Samsung S95B – telewizor OLED TV / fot. Samsung

Najlepsze telewizory OLED to w końcu modele od Samsunga. W tym roku do sklepów trafiła seria S95B, a w jej skład wchodzą tv o wielkości 55″ i 65″. Cena Samsunga QE55S95B zaczyna się w tym miesiącu od 6149 zł. W tej cenie zyskujesz jeden z najlepszych telewizorów, jeśli chodzi o modele z tegorocznej oferty oraz jakość wyświetlanego obrazu.

5. Samsung Galaxy Buds2 SM-R177

Najlepsze urządzenia audio video
Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 / fot. Samsung

Samsung Galaxy Buds2 SM-R177 oferują dźwięk z dwudrożnych głośników, oraz to , co docenią nie tylko posiadacze smartfonów z serii Galaxy – doskonałą jakość rozmów telefonicznych oraz aktywną redukcję szumów (ANC).  Do tego są wygodne i ważą tak niewiele.

Sluchawki Komunikacja:True Wireless – zobacz aktualne ceny

Źródło: Sony, Samsung, JBL, Ceneo, Najlepsze urządzenia audio video

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *