Serial Cytadela od Prime Video na TV LG OLED

Serial Cytadela to jedna z gorących premier końcówki kwietnia 2023 roku. Wtedy na Prime Video trafił dwa premierowe odcinki szpiegowskiego serialu, który już teraz jest wielkim hitem na platformie Prime Video. Wcześniej koncern LG ogłosił, że nawiązał współpracę z platformą streamingową Prime Video w produkcji wspomnianego serialu.

Właściciele telewizorów LG Smart TV na całym świecie mogą cieszyć się Cytadelą, nowym thrillerem szpiegowskim i najnowszą globalną sensacją w telewizji streamingowej wyprodukowaną wspólnie przez Prime Video i Amazon Studios. Technologia samoświecących pikseli w telewizorach LG OLED, zapewniająca głęboką czerń i realistyczne kolory, sprawia, że widzowie znajdują się w samym centrum pełnego akcji uniwersum Cytadeli.

Co dają TV OLED od LG?

Serial Cytadela od Prime Video na TV LG OLED / fot. LG

Dzięki funkcji automatycznego przełączania na tryb FilmMaker widzowie mogą oglądać serial z dokładnym odwzorowaniem kolorów, formatu obrazu i liczbą klatek na sekundę. Telewizory LG OLED są również wyposażone w technologię Dolby Vision®, która zapewnia olśniewający, żywy obraz i niesamowity, immersyjny dźwięk Dolby Atmos®, co dodatkowo zwiększa kinowe doświadczenia podczas oglądania ulubionych tytułów dostępnych w technologii Dolby.

Serial “Citadel” to ambitny projekt, którego produkcją zajmie się Anthony i Joe Russo, znani przede wszystkim jako reżyserowie “Avengers: Wojna bez granic” i “Avengers: Koniec gry”. Zdaniem twórców, “Citadel” ma być wielowątkową historią, osadzoną w różnych częściach świata.

Jeszcze jedna niespodzianka

Serial Cytadela od Prime Video na TV LG OLED (2)
Serial Cytadela od Prime Video na TV LG OLED / fot. LG

Dzięki współpracy z Prime Video, użytkownicy telewizorów LG będą mieli dostęp do tego ambitnego projektu, który ma być jednym z najważniejszych seriali w ofercie platformy streamingowej. Ponadto, produkcja ta będzie wykorzystywać technologie LG, takie jak 4K i HDR, co zapewni użytkownikom jeszcze lepsze wrażenia z oglądania.

Ścisła współpraca między LG i Prime Video pokazuje, że obie strony zdają sobie sprawę z rosnącej roli technologii i wirtualnej rozrywki w życiu ludzi. Dzięki temu użytkownicy telewizorów LG będą mogli cieszyć się najnowszymi produkcjami na swoim ekranie, a Prime Video będzie mogło dotrzeć do jeszcze szerszej publiczności.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *