Samsung The Wall: zobacz TV o przekątnej 146 cali

Samsung The Wall to pierwszy na świecie modułowy telewizor MicroLED o przekątnej 146 cali zaprezentowany przez koreański koncern na targach CES 2018.

Czy Samsung The Wall będzie hitem w tym roku? Czy faktycznie istnieje zapotrzebowanie na tak duże ekrany, jak 146-calowy Samsung?

Samsung The Wall / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung

146-calowy modułowy telewizor z samodzielnie emitującą światło technologią MicroLED to jedna z wielu innowacji, które zaprezentowane zostały na tegorocznej imprezie 2018 First Look. Modułowy ekran MicroLED 146” oferuje użytkownikom bogactwo wrażeń wizualnych i wyznacza kierunek ewolucji technologii, gdzie telewizor pełni rolę inteligentnego centrum codziennego życia.
– Źródło: Samsung

Zobacz także | Który telewizor Samsung 2020 wybrać?

Jak widać można stworzyć ogromnych rozmiarów wyświetlacz o imponującej wielkości.

Naszym celem jest zapewnienie nowoczesnych rozwiązań, które zaoferują najwyższą jakość obrazu – powiedział Jonghee Han, President of Visual Display Business w Samsung Electronics. The Wall, jako pierwszy na świecie telewizor MicroLED w segmencie konsumenckim, to nasz kolejny przełomowy produkt.

Jego wymiary można dowolnie dopasować, a poziom jasności, gamut kolorów, ich nasycenie i głębia czerni są po prostu niesamowite. Jest to kolejny etap naszego planu dotyczącego przyszłości technologii ekranów, który pozwoli zapewnić klientom wyjątkowe doznania wizualne.
– Źródło: Samsung

Pierwszy na świecie modułowy telewizor MicroLED to sprzęt z diodami LED o zdolności do samodzielnej emisji światła. Pozbawiony ram wygląda nieziemsko. Niestety wciąż nie ma informacji o jego specyfikacji technicznej. Bez wątpienia może to być jeden z najlepszych ekranów 2018 roku. Na pewno pod kątem jednego z kryteriów. Mamy na myśli oczywiście wielkość przekątnej.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021


Źródło: Samsung

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: