Telewizor The Terrace i projektor The Premiere od Samsunga

Telewizor The Terrace i projektor The Premiere od Samsunga debiutują na polskim rynku. My już wiemy, czego możemy spodziewać się po nowych urządzeniach od Samsunga. Co oferują nowe urządzenia z kategorii Lifestyle?

Telewizor The Terrace i projektor The Premiere od Samsunga to  dwa nowe urządzenia. Oba modele są uzupełnieniem oferty sprzętu z kategorii Lifestyle, w skład której wchodzą telewizory The Frame, The Sero oraz The Serif.

Projektor Samsung The Premiere (Samsung LSP9T)

Samsung The Premiere / fot. Samsung

Projektory laserowe The Premiere coś dla tych, którym nie wystarczy nawet najlepszy telewizor. Cóż, niektórzy wolą jednak oglądać najlepsze filmy i seriale na jeszcze większym ekranie. W modelu wykorzystano najnowocześniejszą Technologię Potrójnego Lasera, żeby osiągnąć kinowe doświadczenia, zgodne z wizją reżysera.

Do tego dochodzi wsparcie HDR10+ oraz funkcja Filmmaker Mode, którą wykorzystują także najnowsze telewizory Samsung z oferty na 2021 rok. Projektor oferuje obraz o rozdzielczości 4K Ultra HD, aż w 130 calach. W tej samej serii jest jeszcze projektor o oznaczeniu LSP7T, ale o wielkości 120 cali.

Samsung The Premiere / fot. Samsung

Wrażenia wizualne uzupełnia dźwięk przestrzenny. Projektor laserowy posiada 40-watowe głośniki w formacie 4.2 i wbudowane głośniki niskotonowe. Widzowie znajdą tu także technologię Acoustic Beam, która potęguje wrażenia dźwięku panoramicznego. Tym samym projektor zapewnia jedne z najlepszych wrażeń kinowych wśród urządzeń tego typu dostępnych na rynku.

Samsung The Terrace: telewizor do oglądania na zewnątrz

Telewizor The Terrace
Samsung The Terrace / fot. Samsung

Jaki telewizor kupić na balkon albo taras? Samsung ma w swojej ofercie telewizory zewnętrzne. W 2021 roku mamy serię The Terrace (w tłumaczeniu taras, balkon). Niestety na szczegółową specyfikację techniczną będziemy musieli zapewne poczekać do maja. Wtedy też seria The Terrace trafi do sprzedaży. Wśród wielkości przekątnych ekranu do wyboru będziemy mieli 55″, 65″ i 77″.

Telewizor The Terrace
Samsung The Terrace / fot. Samsung

The Terrace jest odporny na działanie czynników atmosferycznych, takich jak deszcz, kurz, wilgoć czy owady, w ramach uzyskanego certyfikatu IP55. Ponadto telewizor został wyposażony w powłokę antyrefleksyjną, która zapobiega odbiciom światła, dzięki czemu filmowej rozrywki można doświadczać także w ciągu dnia. Jasność o wartości 2000 nitów oraz jakości obrazu QLED 4K, sprawią, że świetnie sprawdzi się w każdych warunkach. Montaż, jako podłączenie do sieci kablowej i WiFi odbywają się bezproblemowo.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *