Samsung The Premiere | poznaj nowy projektor 4K

Samsung The Premiere oferuje rozdzielczość 4K oraz możliwość oglądania filmów i seriali na 120- albo 130 calowym ekranie. Producent oferuje kinowe wrażenia w domowym salonie.

Projektor zadebiutuje w dwóch wariantach – LSP9T i LSP7T – o rozmiarach odpowiednio 130 i 120 cali. Poza rozdzielczością Ultra HD 4K, oba urządzenia będą odznaczać się szczytową jasnością wynoszącą 2800 lumenów, która jest zgodna ze standardami ANSI (American National Standards Institute).

Projektor Samsung

Samsung The Premiere / fot. Samsung

Do tego dochodzi tryb Filmmaker, który jest domeną tegorocznych telewizorów Samsung. Chodzi o możliwość wyświetlania filmów zgodnie z założeniami ich twórców.

Samsung The Premiere / fot. Samsung

Projektory Samsunga umożliwiają dostęp do platformy Smart TV, a stąd już krok do oglądania najlepszych filmów na Netflix czy innych platformach VOD. Jeśli zastanawiasz się jak skopiować zawartość ekranu smartfona na duży 120- albo 130 calowy ekran, nie martw się. Dzięki funkcji Dotknij i wyświetl znanej, m.in. z telewizorów Samsung QLED, będzie to bardzo proste.

Kiedy projektor będzie w sprzedaży?

Samsung nie poinformował o tym, kiedy nowe projektory trafią na polski rynek. Zapewne będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Cena projektorów również jest nieznana. Ujawniono natomiast, jak będzie wyglądać dystrybucja obu urządzeń.  Na początku pojawią się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej oraz w Europie: w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niderlandach, Austrii i Szwajcarii, a także w krajach nordyckich

Z niecierpliwością czekamy na szczegółową specyfikację nowych projektorów Samsung.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *