Samsung The Premiere | poznaj nowy projektor 4K

Poznaliśmy już nowoczesny projektor, który trafi na rynek w dwóch wersjach o ultrakrótkim rzucie. Samsung The Premiere oferuje rozdzielczość 4K oraz możliwość oglądania filmów i seriali na 120- albo 130 calowym ekranie. Producent oferuje kinowe wrażenia w domowym salonie. Ile kosztuje Samsung The Premiere?

Projektor The Premiere zadebiutuje w dwóch wariantach – LSP9T i LSP7T – o rozmiarach odpowiednio 130 i 120 cali. Poza rozdzielczością Ultra HD 4K, oba urządzenia będą odznaczać się szczytową jasnością wynoszącą 2800 lumenów, która jest zgodna ze standardami ANSI (American National Standards Institute).

Zobacz także | Gdzie oglądać darmową telewizję internetową?

Samsung The Premiere / fot. Samsung

Sprawdź aktualne ceny telewizorów Samsung QLED

Do tego dochodzi tryb Filmmaker, który jest domeną tegorocznych telewizorów Samsung. Chodzi o możliwość wyświetlania filmów zgodnie z założeniami ich twórców.

Samsung The Premiere / fot. Samsung

Projektory Samsunga umożliwiają dostęp do platformy Smart TV, a stąd już krok do oglądania najlepszych filmów na Netflix czy innych platformach VOD. Jeśli zastanawiasz się jak skopiować zawartość ekranu smartfona na duży 120- albo 130 calowy ekran, nie martw się. Dzięki funkcji Dotknij i wyświetl znanej, m.in. z telewizorów Samsung QLED, będzie to bardzo proste.

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy w Polsce wg Netflix (Wrzesień 2020)

Samsung The Premiere / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Samsung

Samsung nie poinformował o tym, kiedy nowe projektory trafią na polski rynek. Zapewne będziemy musieli poczekać do przyszłego roku. Cena projektorów również jest nieznana. Ujawniono natomiast, jak będzie wyglądać dystrybucja obu urządzeń.  Na początku pojawią się w sprzedaży w Stanach Zjednoczonych, Korei Południowej oraz w Europie: w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niderlandach, Austrii i Szwajcarii, a także w krajach nordyckich.

Zobacz także | Najlepsze telewizory 8K

Samsung The Premiere / fot. Samsung

 Sprawdź aktualne ceny telewizorów 65 cali

Z niecierpliwością czekamy na szczegółową specyfikację nowych projektorów Samsung The Premiere.

Samsung The Premiere / fot. Samsung

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: