Samsung S95B w promocji: otrzymaj zwrot na konto

Samsung S95B to przełomowy telewizor OLED, który pojawił się w sklepach w tym roku. My mieliśmy okazję testować 55-calowy telewizor z tej serii. Warto wiedzieć, że teraz przy zakupie modelu o wielkości 55 albo 65 cali możesz zyskać 2000 zł zwrotu na konto.

Samsung S95B to telewizory o wielkości 55 oraz 65 cali. Promocja na te modele trwa od 7 listopada do 31 grudnia 2022 roku w wybranych sieciach sprzedaży. Jak z niej skorzystać?

Samsung S95B
Samsung S95B – telewizor OLED TV / fot. Samsung

Samsung S95B to telewizor OLED który w tym roku jest najwyższym modelem, jeśli chodzi o katalog na 2022 rok (z wyłączeniem TV 8K). Niedawno pisaliśmy o tym, w jakich sklepach kupisz najtaniej telewizor OLED od Samsunga. Teraz możesz zyskać dodatkowo wspomniany zwrot na konto. Ofertą objęte są obie przekątne ekranu 55” i 65”. Promocja trwa od 7 listopada do 31 grudnia 2022 roku w wybranych sieciach sprzedaży.

Telewizor OLED z technologią QD OLED

Samsung S95B – telewizor OLED TV / fot. Samsung

Telewizor OLED S95B powala przenieść się w sam środek akcji na ekranie, a o realizm dba dodatkowo Neuronowy Procesor Quantum AI 4K, który oferuje idealny kontrast i wysoką szczegółowość obrazu. Ten super wydajny procesor wykorzystuje 20 sieci neuronowych i sztuczną inteligencję, aby dostarczyć możliwie najlepszą jakość obrazu w każdej sytuacji i niezależnie od rozdzielczości pliku źródłowego. Dopełnieniem wrażeń wizualnych jest dźwięk przestrzenny. Dolby Atmos w połączeniu wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami, zapewnia niesamowite doznania audio.

Promocja krok po kroku

Samsung S95B – telewizor OLED TV / fot. Samsung

Aby skorzystać z promocji i otrzymać 2 tys. złotych zwrotu na konto wystarczy kupić telewizor Samsung S95B z technologią QD OLED w okresie od 7 listopada do 31 grudnia 2022 roku, a potem przejść poniższe kroki:

  • Następnie należy zostawić opinię o zakupionym produkcie na dedykowanej stronie promocyjnej, stronie sklepu, gdzie zakupiony został telewizor lub na stronie przeglądarki cenowej. Opinia powinna zawierać min. 400 znaków, ocenę w skali od 1 do 5 oraz hasztag #PromocjaOLEDSamsung. Należy także zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii, które przydadzą się do późniejszej rejestracji.
  • W następnym kroku, należy dokonać rejestracji na dedykowanej stronie: www.promocjaoled.samsung.pl w terminie nie późniejszym niż 14 dni od daty zakupu. Do formularza należy dołączyć dowód zakupu, zdjęcie tabliczki z widocznym numerem seryjnym, zdjęcie pozostawionej opinii, zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z opakowania kartonowego oraz zdjęcie opakowania kartonowego pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, zwrot zostanie dokonany na podany numer rachunku bankowego.

Telewizory Samsung S95B objęte promocją są dostępne salonach Samsung Brand Store na stronie Samsung.com, a także w sieciach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt oraz Audio Color.

Źródło: Samsung

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *