Gdzie kupić Samsung QE65Q60R najtaniej?

W okresie przedświątecznym cena jednego z telewizorów z serii QLED jest niemal taka sama, jak na Black Friday. Oznacza to, że można stać się posiadaczem 65-calowego Samsung QE65Q60R, w cenie nieprzekraczającej 3999 złotych.

Gdzie szukać najniższej ceny na telewizor Samsung QE65Q60R? Podpowiadamy, gdzie kupić nowy telewizor Samsung QLED najtaniej.

Samsung Q60R / fot. Samsung

Samsung QE65Q60R (inne oznaczenie Samsung QE65Q60RAT) w wielu sklepach kosztuje 4499 złotych. W najlepszych promocjach na telewizory w Media Markt podczas Black Friday, model kosztował 3899 złotych. Jednak teraz możemy go mieć już za 3888 złotych. Ten ma wiele wspólnego, z innym modelem z podstawowej serii QLED, który testowaliśmy ostatnio – Samsung QE65Q67R.

Zobacz także | Test Samsung QLED QE65Q67R

Samsung QE65Q60RAT to propozycja dla osób, które chciałyby mieć Samsunga z podstawowej serii, ale wchodzącej w skład telewizorów QLED. Jakość obrazu jest zdecydowanie lepsza, niż w tańszych Samsungach ze względu na więcej opcji poprawy obrazu oraz technologie, które znajdziemy tylko w TV QLED.

Zobacz także | Jaki telewizor Samsung QLED kupić?

Tutaj zmienia się także design. Wystarczy spojrzeć na reprezentanta serii Q60R i porównać go z niższymi seriami (nie QLED). Do tego dochodzi jedno złącze HDMI więcej.

Tutaj kupisz Samsung QE65Q60R za 3888 złotych

Poniżej możesz porównać ceny tego telewizora we wszystkich sklepach:

 


Źródło: Ceneo

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: