LG OLED W7: zobacz promocję na TV OLED

LG OLED W7 to przełom jeśli chodzi o najlepsze telewizory. Jeśli akurat jesteście w stanie sobie pozwolić na taki sprzęt, koncern LG ma dla Was dodatkową niespodziankę. Wraz z projektantem wnętrz Robertem Majkutem stworzycie przestrzeń technologicznie doskonałą. Co to dokładnie oznacza?

Każdy kto zakupi LG SIGNATURE OLED W7 (w 65 albo 77 calach) ma szanse na coś wyjątkowego. Robert Majkut – jeden z najlepszych polskich designerów wnętrz, autor wielu pionierskich i przełomowych projektów pomoże nowym posiadaczom LG OLED TV stworzyć perfekcyjną przestrzeń pod LG OLED W7. Co trzeba zrobić?

 

LG OLED65W7V / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG OLED

  • Kup LG SIGNATURE OLED W7 i zarejestruj zakup na stronie producenta do dnia 31.08.2017.
  • Dostarcz wymiary ściany na której będzie zlokalizowany telewizor, zdjęcia lokalizacji oraz opis Twoich wyobrażeń na temat przestrzeni wokół Twojego nowego LG SIGNATURE W7.
  • Robert Majkut przygotuje plan funkcjonalny, wizualizacje 3D ściany z opcjami ustawień świetlnych oraz rozwiązań materiałowych i kolorystycznych.
  • Po dostosowaniu i akceptacji finalnego projektu, otrzymasz wizualizację ściany z pełną dokumentacją i wytycznymi dla Twojego wykonawcy.
  • Ponadto do projektu zostanie dołączony certyfikat potwierdzający wykonanie autorskiego projektu przez Roberta Majkuta.

Zobacz także | Jaki telewizor LG 2020 kupić?

Regulamin promocji dostępny jest tutaj, a sprzedaż telewizorów uprawniających do udziału w promocji trwa do 31 sierpnia 2017 roku.

Źródło: LG

Nasz komentarz

Pamiętajcie tylko, że telewizor o wielkości 65 cali LG OLED65W7V kupimy od niemal 30 000 złotych w górę. Więc najpierw trzeba wydać i to sporo, by „zaoszczędzić” na darmowym projekcie.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: