Premiery Netflix: Operacja: Soulcatcher (2023)

Premiery Netflix to przede wszystkim filmy i seriale, które od razu po premierze pojawiły się w TOP10 najlepszych filmów/seriali Netflix. W pierwszej połowie sierpnia 2023 roku na platformie zadebiutował polski film akcji Operacja: Soulcatcher.

Operacja: Soulcatcher – nowość


2023
1 godz. 38 min.

“Kieł”, bohater naszej historii to były agent służb zwalczających terroryzm, który obecnie znalazł swoje powołanie jako niezależny najemnik działający na zlecenie prywatnej firmy wojskowej. Kiedy pewnego dnia otrzymuje on niecodzienne i intratne zlecenie, decyduje się na współpracę z bratem, Piotrem.
Ich nowa misja prowadzi ich do odległego kraju, gdzie reżimem rządzi bezwzględny watażka. Z pozoru zadanie wydaje się proste – ochrona lokalnego polityka, który ma być kluczowym przeciwnikiem aktualnego reżimu podczas kampanii wyborczej.
Kieł i Piotr nie są obcymi w świecie walki i ryzyka. Ich wyszkolenie i doświadczenie powinny dać im przewagę nad wrogimi siłami. Jednakże, kiedy zbliżają się do celu, odkrywają, że reżim jest zaangażowany w tajemniczy projekt, w którym testowana jest niebezpieczna eksperymentalna broń.
Tajemnicza broń sprawia, że misja przestaje być rutynowym zadaniem ochrony. Kieł i Piotr muszą zmierzyć się z niebezpieczeństwem, jakiego jeszcze nie znali. W miarę jak konfrontacja z nieznaną technologią staje się coraz bardziej intensywna, bracia zdają sobie sprawę, że są bardziej samotni niż kiedykolwiek wcześniej.

Premiery Netflix
Premiery Netflix / fot. Netflix

W miarę jak akcja przybiera na sile, Kieł i Piotr muszą działać wspólnie, wykorzystując swoje umiejętności i zaufanie, by przetrwać i ocalić nie tylko polityka, ale także cały kraj przed zagrożeniem wynikającym z tej eksperymentalnej broni.
Operacja: Soulcatcher” to pełna suspensu i dynamicznych akcji opowieść o braterstwie, poświęceniu i walki o sprawiedliwość w świecie pełnym niebezpieczeństw. To film, który przenosi widzów w fascynujący świat międzynarodowych misji najemników, gdzie każda decyzja może mieć dalekosiężne konsekwencje.

Zobacz także: TOP10 najlepsze filmy Netflix

Zaglądajcie do kolejnych tekstów Premiery Netflix. W tym roku nie zabraknie jeszcze wielu hitów, o których premierach będziemy Was informować na bieżąco.

Źródło: Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *