Premiery Netflix 2021. Co warto obejrzeć? (sierpień)

Premiery Netflix 2021 warte czekania to cała masa nowych tytułów, z których wybraliśmy kilka najlepszych filmów. Te pojawią się już wkrótce na Waszej ulubionej platformie streamingowej. Zobacz najlepsze filmy w sierpniu 2021.

W sierpniu też czeka nas prawdziwy wysyp nowości na Netflix. Jakie są najlepsze filmy, które zadebiutują w sierpniu 2021?

Premiery Netflix warte czekania
Premiery Netflix warte czekania

Premiery Netflix 2021 warte czekania!

Poniżej prezentujemy najlepsze filmy, które debiutują w sierpniu. Nasz wpis zaktualizujemy za kilka dni, kiedy tylko Netflix ujawni kolejne daty super hitów.

1. Beckett

Premiera 13 sierpnia

Beckett to najnowszy film z gwiazdą Tenetu. Tym razem bohater wplątuje się w intrygę polityczną podczas wypadku samochodowego na wakacjach w Grecji.

2. Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci (Fast & Furious: Spy Racers)

Premiera 13 sierpnia

Szybcy i wściekli: Wyścigowi agenci (Fast & Furious: Spy Racers) zawita w sierpniu z piątym sezonem. My nie możemy się doczekać kolejnych odcinków po fatalnej odsłonie F9 (Szybcy i wściekli 9).

3. Grace: Opętanie (Grace: The Posession)

Premiera 15 sierpnia

Grace: Opętanie (Grace: The Posession) to coś dla tych, co lubią się bać. Zmysłowa studentka zmaga się ze swoimi problemami. Na dodatek w tym samym czasie demony zaczynają przejmować jej ciało i duszę.

4. Klucz do koszmaru (The Skeleton Key)

 

Premiera 16 sierpnia

Klucz do koszmaru (The Skeleton Key) to jeden ze straszniejszych horrorów minionych lat, gdzie końcówka wbija w fotel. No i do tego w roli głównej przepiękna Kate Hudson.

5. Pamiętniki studentek z wymiany (The Secret Diary of an Exchange Student)

Premiera 18 sierpnia

Pamiętniki studentek z wymiany (The Secret Diary of an Exchange Student) to nie kolejny film albo program dla dorosłych. To po prostu perypetie przyjaciółek, które wyruszają na wielką przygodę, dzięki możliwości wymiany studentek.

6.Sweet Girl

Premiera 20 sierpnia

Sweet Girl to najnowszy thriller sensacyjny z gwiazdą Aquamana – Jasonem Momoą. Tym razem jego postać chce dopaść winnych śmierci jego żony. Do tego musi chronić swoją córkę.

7. Tomb Raider

Premiera 23 sierpnia

W Tomb Raider Lara Croft wyrusza w poszukiwaniu swojego ojca. Trop wiedzie na wybrzeża Japonii. Produkcja z 2018 roku jest kolejną adaptacją gry komputerowej.

8. Wiedźmin: zmora wilka

Premiera 23 sierpnia

Wiedźmin: zmora wilka doczekał się w końcu pierwszego sezonu. Jeśli nie mogliście doczekać się premiery Wiedźmina, ten animowany serial zabierze Was do tego samego świata, z którego pochodzi Geralt.

9. Jumanji: Następny poziom

Premiera 25 sierpnia

Jumanji: Następny poziom to druga odsłona paczki przyjaciół, którzy znowu ruszają do gry Jumanji, by ratować swojego przyjaciela. Niby odgrzewany kotlet, ale nowe misje (oraz genialna ucieczka przez zwodzone mosty) są warte obejrzenia.

10. Otwórz oczy

Premiera 25 sierpnia

Otwórz oczy to na pewno hit kolejnych tygodni. Polskie serial określany, jako sensacja/sci- fi opowiada historię nastolatki cierpiącej na amnezję. Jednak dziewczyna nabiera podejrzeć, co do terapii prowadzonych w ośrodku, w którym się znajduje.

Premiery Netflix 2021 (archiwum: lipiec)

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)

Premiera 17 lipca 2021

Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn) w końcu na Netflixie. Ostatnio z filmów DC Comics pisaliśmy o premierze Jokera na Netflix. Teraz za sprawą zapewne zbliżającej się premiery kinowej Legionu Samobójców 2, Ptaki nocy pojawiły się na krótko przed nim.

Władcy wszechświata: Objawienie (Masters of the Universe: Revelation)

Premiera 23 lipca (sezon 1)

Władcy wszechświata: Objawienie (Masters of the Universe: Revelation) to pierwszy sezon przygód nieustraszonego He-Mana. Jego przeciwnikiem ponownie będzie Szkieletor. Z pewnością młodzi widzowie pokochają tę nową animację.

Czarnobyl 1986

Premiera 21 lipca

Czarnobyl 1986 to kolejne spojrzenie na to, co wydarzyło się w najbardziej znanej elektrowni jądrowej na świecie. Czy film pobije popularnością inny hit Netflixa – serial Czarnobyl?

Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów

Premiera 21 lipca

Łowcy trolli: Przebudzenie tytanów to kolejna propozycja dla najmłodszych. Netflix nie jest Disneyem, ale udowadnia, że w swojej ofercie ma także wielkie hity skierowane dla najmłodszych.

Krwawe niebo

Premiera 23 lipca

Krwawe niebo to kolejna po świetnym Awake produkcja pretendująca do TOP10 najlepsze filmy Netflix. Terroryści porywają samolot, ale nie wiedzą, że na pokładzie jest kobieta cierpiąca na tajemniczą chorobę. Ta zrobi wszystko, by uratować syna. Ale najpierw będzie musiała odkryć potworny sekret przed pasażerami.

Film jest określany mianem makabrycznego. Jako fani horrorów nie możemy się doczekać!

Sexy Beast (sezon 1)

Premiera 21 lipca

Sexy Beast to dość kontrowersyjne reality show. Uczestnicy dobierają się w pary, ale nie wiedzą jak wygląda druga osoba. Każdy z uczestników nosi kostium, przebranie, cokolwiek, dzięki czemu ci nie wygrają przede wszystkim atrakcyjnością. Ciekawe podejście!

Filmy naszej młodości

Premiera 23 lipca

Filmy naszej młodości to coś dla fanów najlepszych filmów. W tym dokumencie możesz spotkać twórców oraz aktorów największych hitów kinowych minionych lat. Opowiadają oni o swojej pasji, pracy na planie i zdradzają ciekawostki z planu filmowego.

Sky Rojo (2 sezon)

Premiera 23 lipca

Sky Rojo został bardzo ciepło przyjęty przez polska widownię. Nie bez powodu po premierze pierwszego sezonu, serial nie opuszczał przez długi czas podium TOP10 najlepszych filmów na Netflix w Polsce. Jak będzie z drugim poziomem? Obstawiamy, że podobnie!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *