Wiedźmin na Netflix: kiedy premiera?

Wielkimi krokami zbliża się premiera długo wyczekiwanego serialu Wiedźmin na platformie Netflix. Cały sezon zadebiutuje już wkrótce – 20 grudnia 2019 roku. Zobaczcie finałowy zwiastun Wiedźmina oraz dodatkowe materiały promocyjne.

Netflix serwuje nam przez cały rok znakomite filmy i seriale. Teraz w końcu doczekaliśmy się oficjalnej daty premiery pierwszego sezonu Wiedźmina. Nastąpi to 20 grudnia 2019 roku. W rolę głównego bohatera, Geralta z Rivii wcielił się Henry Cavill, znany przede wszystkim z roli Supermana (Man of Steel, Batman v Superman, Liga Sprawiedliwości), czy agenta Napoleona Solo (The Man from U.N.C.L.E.).

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy w Polsce wg Netflix

Zobacz ceny najlepszych filmów

Dla tych, którzy chcieliby obejrzeć serial Wiedźmin na Netflixie, a nie mieli wcześniej styczności z opowiadaniami Andrzeja Sapkowskiego, przygotowano krótkie wideo, przedstawiające Geralta z Rivii:

Kilka dni temu na swoim kanale na YouTubie, Netflix umieścił film na którym… Wiedźmin czyta Wiedźmina. Oczywiście chodzi o odtwórcę głównej roli, Henryego Cavilla, czytającego Sapkowskiego:

Zobacz filmy, gry i książki związane z Wiedźminem

Jednak i tak prawdziwą niespodzianką był ponad ośmiominutowy materiał wideo, o tym, co twórcy Wiedźmina ukryli w zwiastunie:

Wiedźmin premiera na Netflix – nasz komentarz

Serial Wiedźmin może być jednym z najczęściej oglądanych obrazów w grudniu w 2019 roku. Zanim zostaną udostępnione odcinki pierwszego sezonu, już mówi się nieoficjalnie o planach dotyczących drugiego sezonu.

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy 2020 kino

My jednak trzymamy kciuki za pierwszy sezon – żeby zachwycił widzów na całym świecie. W końcu Sapkowski jest (podobno do tej pory) drugim po Lemie polskim pisarzem fantasy, którego dzieła są najczęściej tłumaczone na całym świecie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: