Wiedźmin na Netflix (sezon 2): kiedy premiera?

Wiedźmin na Netflix (sezon 2) w końcu dostępny na Waszej ulubionej platformie. Cały premierowy sezon miał premierę 17 grudnia 2021 roku. Czy powstanie 3 sezon Wiedźmina? Kiedy można się spodziewać kolejnej części?

Wiedźmin na Netflix to  najlepszy serial fantasy, który zapewne długo będzie gościł w zestawieniu najlepszych seriali na Netfliksie. W rolę głównego bohatera, Geralta z Rivii wcielił się ponownie Henry Cavill, znany przede wszystkim z roli Supermana (Man of Steel, Batman v Superman, Liga Sprawiedliwości), czy agenta Napoleona Solo (The Man from U.N.C.L.E.).

Wiedźmin na Netflix (sezon 2): oficjalny zwiastun

17 grudnia już dawno za nami. To wtedy pojawił się cały drugi sezon Wiedźmina na Netfliksie.  Dla tych, którzy chcieliby obejrzeć serial Wiedźmin na Netflixie, a nie mieli wcześniej styczności z opowiadaniami Andrzeja Sapkowskiego, przygotowano krótkie wideo, przedstawiające Geralta z Rivii. Zanim zapoznacie się z pierwszą serią, warto sobie obejrzeć powyższy film.

Dodatkowo platforma Netfliks przygotowała 15-minutowy materiał dla osób, które nie widziały żadnej części Wiedźmina.

Wiedźmin sezon 3: kiedy premiera?

Wiedźmin na Netflix
Wiedźmin Netflix: kiedy premiera / fot. Netflix

Wiedźmin sezon 3 premiera, to hasło, które coraz częściej pojawia się w wyszukiwarce Google, po premierze drugiego sezonu. Niektórzy zapewne już obejrzeli cały premierowy drugi sezon i bardzo chcieliby się dowiedzieć, czy powstanie 3 sezon Wiedźmina.

Okazuje się, że Wiedźmin powróci, bowiem tak potwierdzili twórcy produkcji. Oznacza to na pewno, 3 sezon Wiedźmina już w najbliższej przyszłości. Oczywiście w warunkach trwającej pandemii ciężko spekulować, kiedy miałaby odbyć się premiera 3 sezonu Wiedźmina. Jeśli zdjęcia rozpoczną się zgodnie z planem, trzeci sezon może powrócić w grudniu 2023 roku.

Zanim obejrzysz Wiedźmina, zobacz poniższe filmy

W grudniu 2019 roku (przed premierą sezonu pierwszego) na swoim kanale na YouTubie, Netflix umieścił film na którym… Wiedźmin czyta Wiedźmina. Oczywiście chodzi o odtwórcę głównej roli, Henryego Cavilla, czytającego Sapkowskiego:

Jednak i tak prawdziwą niespodzianką był ponad ośmiominutowy materiał wideo, o tym, co twórcy Wiedźmina ukryli w zwiastunie:

Przypomnijmy, że premiera pierwszego sezonu Wiedźmina odbyła się 20 grudnia 2019 roku. Przed premierą drugiego sezonu, pierwsza seria ponownie trafiła do TOP10 najlepszych filmów i seriali na Netfliksie.

Źródło: Netflix

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *