Pierwszy telewizor Samsung MICRO LED sprzedany

Pierwszy telewizor Samsung MICRO LED został właśnie sprzedany. Ten wyjątkowy model kupiono w Polsce, a sprzedaż została zrealizowana przez Audio Color. O czym jeszcze informuje Samsung w swojej najnowszej informacji prasowej?

Pierwszy telewizor Samsung MICRO LED zachwyca jakością obrazu w jednym z zapewne polskich salonów. Okazuje się, że na naszym rynku także informacje na temat ekranów superpremium cieszą się dużym zainteresowaniem, czego przykładem jest zakup takiego modelu sprzed kilku dni. Pierwszy telewizor Samsung MICRO LED o przekątnej ekranu 110” wciąż możesz kupić w cenie zaczynającej się 675 tys.

Pierwszy telewizor Samsung MICRO LED sprzedany

Telewizor Samsung MICRO LED / fot. Samsung
Telewizor Samsung MICRO LED / fot. Samsung

Telewizory Samsung – zobacz aktualne ceny

Telewizory MICRO LED z tegorocznej serii odznaczają się zastosowaniem 25 milionów diod LED wielkości mikrometra, które indywidualnie generują światło i kolor. Dzięki temu zyskujesz niespotykaną dotąd głębie obrazu, żywe barwy oraz znakomity kontrast.

Samsung przekonuje, że oglądanie filmów na tak dużym ekranie to coś niesamowitego. Jest to możliwe, m.in. dzięki Designowi Monolitu. Innymi słowy dzięki minimalistycznemu wzornictwu, Twoim oczom ukazuje się przede wszystkim ekran.

Warto dodać, że pierwszy tego typu telewizor, koncern Samsung pokazał szerszej publiczności już podczas targów CES 2018 w Las Vegas. Tymczasem teraz, w końcówce 2022 roku, pierwszy model z tegorocznej serii został już zainstalowany u klienta w Polsce.

Cena telewizora Samsung

Pierwszy telewizor Samsung MICRO LED
Telewizor MICRO LED / fot. Samsung

Telewizory Samsung – zobacz aktualne ceny

O telewizorze Samsung Micro LED pisaliśmy ostatnio. Ten mogłeś już kupić w pierwszym sklepie na polskim rynku. Pierwszy telewizor MICRO LED jest już dostępny za pośrednictwem firmy Audio Color. Obecnie jego cena wynosi 675 000 zł i zapewne pozostałe sklepy (jeśli będą miały go w ofercie) będą go oferowały w tej cenie.

Źródło: Samsung, Ceneo, Audio Color

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *