Najlepsze filmy True Crime (lipiec 2024)

Najlepsze filmy True Crime dostępne na platformach streamingowych jak Netflix czy HBO Max w tym miesiącu – sprawdź, co warto obejrzeć już teraz.

1. Co zrobiła Jennifer


Premiera filmu w Polsce: 10 kwietnia 2024 r. o 9:00 AM CEST
Film dokumentalny o brutalnej zbrodni, która wstrząsnęła spokojnym kanadyjskim miasteczkiem, prezentujący śledztwo i analizujący zawiłe powody prowadzące do niespodziewanego finału.

Netflix – w abonamencie

2. Rozmowy z mordercą: Taśmy Jeffreya Dahmera

2022, Dokumentalny/True crime

Na Netflix serial o seryjnym mordercy Dahmerze przez długi czas utrzymywał się w 2022 roku na miejscu pierwszym w TOP10. A jak będzie z filmem dokumentalnym o nieuchwytnym mordercy?

Netflix – w abonamencie

3. Atak wąglikiem na USA

Przed kolejną rocznicą ataku na WTC, pojawia się dokument powiązany z tematyką zamachów z wykorzystanie broni biologicznej.

Netflix – w abonamencie

4. Skandal! Kulisy afery Wirecard

Wirecard to firma działająca w świecie finansów, jednak jak się okazało nie do końca legalnie.

Netflix – w abonamencie

5. Dopaść pielęgniarza zabójcę


Capturing the Killer Nurse
2022, Dokumentalny

Tytuł kolejnego filmu dokumentalnego sugeruje, czego możesz się spodziewać. Warto dodać, że gatunek true crime ma się dobrze, czego przykładem są częste premiery seriali o tej tematyce w zestawieniu TOP10 najlepszych seriali Netfliksa.

Jest 1862 rok, 13 lat po Wielkim głodzie. Angielska pielęgniarka ze szkoły Florence Nightingale, Lib Wright (Florence Pugh), zostaje wezwana do irlandzkiego regionu Midlands przez pobożną społeczność. Ma przez 15 dni obserwować jedenastoletnią Annę O’Donnell (Kíla Lord Cassidy), która twierdzi, że nic nie jadła od czterech miesięcy. Przeżywa cudem dzięki “mannie z nieba”. Jednak zdrowie Anny nagle zaczyna się pogarszać. Lib jest zdeterminowana, aby odkryć prawdę nawet za cenę zakwestionowania wiary społeczności, która nie chce przestać wierzyć.

Netflix – w abonamencie

6. W głębiny: Morderstwo na łodzi podwodnej


Into the Deep
2020, 1 godz. 30 min.

Na Netfliksie pojawia się najnowszy film dokumentalny w konwencji true crime. Opowiada historię zaginięcia dziennikarki, która znika w niewyjaśnionych okolicznościach, na pokładzie łodzi podwodnej milionera.

Netflix – w abonamencie

7. Dziewczyna ze zdjęcia


Girl in the Picture
2022, 1 godz. 42 min.

Przy drodze umiera kobieta, zostawiając syna oraz pewną tajemnicę do rozwiązania. Program typu true crime stara się wyjaśnić zagadkę.

Netflix – w abonamencie

Zobacz także:

Źródło: Netflix, Max, Disney+, Player, Prime Video, CDA Premium

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Co jeśli szukasz najlepszych telewizorów OLED?

Jeśli szukasz wysokiej jakości telewizora OLED, ale nie chcesz przepłacać, to ta mamy coś dla Ciebie. Co miesiąc aktualizujemy najważniejsze zestawienia dotyczące telewizorów OLED.

Testy telewizorów

Nasza redakcja regularnie testuje i ocenia najlepsze telewizory na rynku, aby pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru. Warto zaglądać do naszych recenzji, które dostarczają rzetelnych informacji na temat różnych modeli. Niezależnie od tego, czy interesują Cię telewizory Philips, Samsung czy Sony, warto być na bieżąco.

Wszystkie testy znajdziesz w jednym miejscu.

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych testów z ostatnich miesięcy:

Kalendarium cen wszystkich telewizorów

Co miesiąc aktualizujemy teksty dotyczących wszystkich modeli od największych producentów (LG, Samsung, Sony, Panasonic, Philips, itd.). Aktualizujemy nasze artykuły dotyczące cen wszystkich telewizorów, żeby nasi Czytelnicy mogli śledzić zmiany cen w porównaniu do poprzednich miesięcy.

Wszystkie telewizory w aktualnych cenach znajdziesz tutaj:

Wszystkie telewizory – cena

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Specyfikacja techniczna wszystkich telewizorów

Co jeśli nie wiesz jaki telewizor kupić? Zapraszamy także do zapoznania się z danymi technicznymi wybranych modeli telewizorów. Przedstawiamy nie tylko ceny, ale także szczegółowe specyfikacje techniczne, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni telewizor do Twojego domu.

Wszystkie telewizory: specyfikacja techniczne

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *