LG StanbyME: kolejny telewizor lifestylowy (2022)

LG StanbyME (LG 27ART10) to kolejny po LG Objet, telewizor Lifestylowy na 2022 rok. Centrum rozrywki obejmuje prywatny bezprzewodowy ekran z wbudowanym akumulatorem, przymocowany do ruchomej podstawy z ukrytymi kółkami.

LG StanbyME to taki przenośny, ale jednocześnie telewizor lifestylowy o wielkości 27 cali. Do plecaka może się nie zmieści, ale kiedy będziesz musiał udać się do kuchni, wcale nie będziesz musiał przerywać oglądania swojego ulubionego serialu. Wystarczy, że zabierzesz telewizor (a bardziej większy tablet) ze sobą, na specjalnym uchwycie.

LG StanbyME: telewizor lifestylowy

LG StanbyME
LG StanbyME / fot. LG

Wyświetlacz o przekątnej 27 cali okazuje się idealny nie tylko do odtwarzania filmów, programów telewizyjnych i treści z platform streamingowych, ale również do wideokonferencji.

LG StanbyME
LG StanbyME / fot. LG

TV gwarantuje niezrównaną wygodę i komfort dzięki ergonomicznej konstrukcji. Ekran można przechylać i obracać zarówno w poziomie, jak i w pionie, a także regulować wysokość, dostosowując ustawienie do konkretnego rodzaju użytkowania – na przykład podczas leżenia w łóżku, gotowania w kuchni czy odpoczynku na sofie w salonie.

Przesyłanie strumieniowe treści do LG StanbyME jest proste za sprawą funkcji Mobile Screen Mirroring. Zdejmowana podstawka pozwala umieścić telefon na telewizorze. Użytkownicy mogą również podłączyć laptop lub komputer stacjonarny do StanbyME przez USB, HDMI albo bezprzewodowo.

LG StanbyME
StanbyME / fot. LG

Intuicyjne opcje sterowania (zdalne, dotykowe, gestami) zapewniają jeszcze większą funkcjonalność nowego modelu. Interfejs użytkownika zaprojektowany specjalnie dla tego produktu różni się od innych – jest nastawiony na osobiste wrażenia widza. Gdy LG StanbyME nie jest wykorzystywany do odbioru treści telewizyjnych, tworzy niepowtarzalny klimat w pomieszczeniu, wyświetlając np. dzieła sztuki, fotografie albo praktyczny kalendarz z zegarem.

StanbyME / fot. LG

Czas pracy telewizora na akumulatorze wynosi do 3 godzin.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *