Telewizory LG OLED z NVIDIA G-SYNC nadchodzą

Telewizory LG OLED z NVIDIA G-SYNC nadchodzą. Dzisiaj dla odmiany przynosimy nowe wieści od koncernu LG. Ten zaprezentował pierwsze telewizory OLED z obsługą technologii NVIDIA G-SYNC. Chodzi o płynne odwzorowanie ruchu bez migotania, zacinania lub rozmazywania obrazu.

Które telewizory LG zaoferują nowe technologie? Czy NVIDIA G-SYNC będzie dostępna tylko w najdroższych telewizorach?

Telewizory LG OLED nadchodzą

Telewizory LG OLED
telewizory OLED z NVIDIA G-SYNC / fot. LG

LG Electronics połączyła siły z NVIDIA i wprowadza do modeli OLED z roku 2019 kompatybilność z technologią NVIDIA G-SYNC. Wydajność przetwarzania sygnału oraz jakość wyświetlanego obrazu, gwarantujące płynne odwzorowanie ruchu bez migotania, zacinania lub rozrywania obrazu, zostały potwierdzone podczas testów kompatybilności z technologią NVIDIA G-SYNC.– LG

Każdy gracz wie, jak ogromne znaczenie mają wspomniane rzeczy podczas ważnych rozgrywek online. Co jeszcze da kompatybilność telewizorów OLED z technologią NVIDIA G-SYNC?

 

Telewizory LG: co jeszcze?

 

Telewizory LG OLED
LG OLED88Z9 / fot. LG

Matryca OLED z pikselami emitującymi światło gwarantuje precyzję sterowania jasnością i barwą każdego punktu obrazu, dzięki czemu wyświetlana grafika staje się niezwykle realistyczna i pozwala użytkownikom całkowicie wczuć się w wartką akcję ulubionych gier. Oprócz nieskończenie dużego kontrastu oraz wysokiej precyzji odwzorowania kolorów, telewizory OLED charakteryzują się bardzo krótkim czasem reakcji i częstotliwością odświeżania nawet 120 Hz.

LG

Koncern LG przypomniał, że jego najnowsze telewizory OLED są zgodne z popularnymi formatami obrazu HDR. Chodzi o HDR10 lub Dolby Vision (z prędkością do 120 klatek na sekundę dla obrazu Full HD). Do tego dochodzi kompatybilność z kinowymi formatami dźwięku przestrzennego, takimi jak Dolby Atmos i bezstratny Dolby TrueHD.

Zobacz także | Jaki telewizor OLED 65 cali?


Źródło: LG

Nasz komentarz

To niewątpliwie ukłon w stronę klientów, którzy zakupili jeden z telewizorów OLED od koncerny LG. Szkoda tylko, że kompatybilność z technologią NVIDIA G-SYNC dotyczy tylko tych najdroższych modeli.

A co z graczami którzy na co dzień wykorzystują telewizor z serii NanoCell z 2019 roku (modele oznaczone jako SM)? Czy oni też doczekają zgodności z NVIDIA G-SYNC?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *