LG OLED ZX | galeria telewizorów 8K

LG OLED ZX – co warto wiedzieć? W tym tygodniu kończymy przegląd telewizorów OLED od koncernu LG. Zobaczcie naszą galerię telewizorów OLED o rozdzielczości 8K na 2020 rok.

LG OLED ZX wygląda znakomicie powieszony na ścianie. Szkoda tylko, że kosztuje fortunę. Zapraszamy do naszej małej galerii, gdzie będziecie mogli zobaczyć go z bliska.

LG OLED ZX

LG SIGNATURE OLED 8K TV (77ZX) / fot. LG

 Sprawdź aktualne ceny telewizorów LG OLED


LG OLED77ZX i LG OLED88ZX oferują nieco inne opcje dotyczące wyświetlanego obrazu, ze względu na rozdzielczość 8K.

LG OLED88ZXPUA / fot. LG
LG OLED88ZXPUA / fot. LG

O jakość wyświetlanych treści dba, m.in. procesor obrazu α9 Gen 3 AI Processor 8K oraz wiele opcji w tym, AI 8K Upscaling.

LG OLED88ZXPUA / fot. LG
LG SIGNATURE OLED 8K TV (88ZX) / fot. LG

Telewizory z serii OLED ZX wyróżnia także design. Wzornictwo Art Furniture Design ma sprawiać, że telewizory z tej serii będą pasowały do każdego miejsca. Oczywiście obraz 8K oraz wyjątkowy design to nie wszystko.

Galeria TV OLED: c.d.

LG SIGNATURE OLED 8K TV (88ZX) / fot. LG
Telewizor LG SIGNATURE OLED 8K z serii ZX / fot. LG
LG OLED ZX
Telewizor LG SIGNATURE OLED 8K z serii ZX / fot. LG

Telewizory oferują system dźwięku 4.2-kanałowego z głośnikami Front Firing (Reflector) o mocy 60W (w wersji 77 cali) i 80W (w wersji 88 cali).

LG OLED ZX
LG OLED88ZXPUA / fot. LG
LG OLED ZX
LG OLED88ZXPUA / fot. LG
LG OLED ZX
LG OLED88ZXPUA / fot. LG

LG OLED77ZX i LG OLED88ZX oferują identyczne opcje sieciowe i multimedialne. Najważniejsze cechy to system webOS 5.0, przeglądarka internetowa, sterowanie za pomocą klawiatury, smartfona albo pilota Magic.

LG OLED88ZXPUA / fot. LG
LG OLED ZX
LG OLED88ZXPUA / fot. LG
LG OLED ZX
LG OLED88ZXPUA / fot. LG
LG OLED ZX
LG OLED88ZXPUA / fot. LG
LG OLED ZX
LG OLED88ZXPUA / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG


LG OLED ZX będą kompatybilne z nowym standardem telewizji internetowej ATSC 3.0. Ta występuje pod inną nazwą Next Gen TV.

 

Źródło: LG

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: