LG OLED Wave: zobacz konstrukcję ekranów OLED

LG OLED Wave: zobacz konstrukcję ekranów OLED. Na otwarciu targów elektroniki użytkowej CES 2020 w Las Vegas koncern LG pokazał konstrukcję z ekranów OLED o nazwie LG OLED Wave. Czy tak będą wyglądały telewizory OLED w 2020 roku?

Będąc na CES 2020 widać z bliska jak niezrównaną jakość obrazu oraz elastyczność zaoferują telewizory OLED. Jednak LG OLED Wave to nie wszystko. Koncern przygotował dla gości również instalację rolowanych telewizorów LG SIGNATURE OLED TV R (model 65RX) o nazwie The Fountain. Wszystko to wygląda naprawdę znakomicie.

Zobacz konstrukcję ekranów OLED

LG OLED WAVE na CES 2020 / fot. LG

Matryca LG OLED jest najbardziej zaawansowanym wyświetlaczem na świecie, pozwalającym na uzyskanie obrazu o idealnej czerni i nieskończonym kontraście, który nie zależy od pozycji widza. Piksele emitujące światło można indywidualnie włączać i wyłączać, dzięki czemu uzyskuje się niezwykle realistyczny obraz.

– Źródło: LG

LG OLED Wave
LG na CES 2020 / fot. LG

Jak powstała ogromnych rozmiarów ściana złożona z ekranów OLED?

Konstrukcja o wysokości 6 metrów i szerokości 25 metrów w niespotykany dotąd sposób prezentuje piękno przyrody pozwalając zwiedzającym wystawę CES na odbycie niesamowitej podróży.

Źródło: LG


Instalacja The Fountain także zachwyca gości z całego świata. Ta jest złożona z 20 telewizorów LG OLED z rolowanym ekranem. Co najciekawsze LG SIGNATURE OLED R z rolowanym ekranem jest jedynym na świecie telewizorem, gdzie ekran (kiedy będzie nam niepotrzebny) możemy schować w stylowej, aluminiowej podstawie. Telewizor zapewne nie trafi szybko do sprzedaży, ale warto wiedzieć, czego możemy się spodziewać za kilka lat.

LG SIGNATURE OLED TV R9 / fot. LG

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *