LG OLED BX: galeria telewizorów OLED

LG OLED BX to pierwsza z sześciu serii telewizorów OLED na 2020 rok. Do wyboru będziemy mieli wersję 55- oraz 65-calową. Zobaczcie jak seria prezentuje się w naszej galerii.

Telewizory LG OLED z serii BX mają być najtańsze. To najbardziej podstawowa seria, która trafi do sklepów w tym roku.

LG OLED65BXPUA / fot. LG

LG OLED BX

LG OLED65BXPUA / fot. LG

 Sprawdź aktualne ceny telewizorów LG OLED


W tym roku telewizory OLED od LG to serie: BX, CX, GX, RX, WX i ZX. My przyglądamy się pierwszej z nich – LG OLED BX.

Zobacz także | Ranking telewizorów OLED

LG OLED65BXPUA / fot. LG
LG OLED BX
LG OLED65BXPUA / fot. LG

Idealne linie. Minimalistyczna ramka. Niemożliwie cienki. Telewizory LG zostały zaprojektowane, wykonane i zaprojektowane w taki sposób, aby wyróżniały Twoje treści, a jednocześnie uzupełniały wnętrze domu, nawet gdy jest wyłączone.
– Źródło: LG

LG OLED BX
LG OLED65BXPUA / fot. LG
LG OLED BX
LG OLED65BXPUA / fot. LG
LG OLED65BXPUA / fot. LG
LG OLED BX
LG OLED65BXPUA / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG

 

LG OLED65BXPUA / fot. LG
LG OLED BX
LG OLED65BXPUA / fot. LG

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów LG


Ceny oraz dokładna data pojawienia się serii od LG w polskich sklepach jest jeszcze nieznana.

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: