LG 55NANO79: 55-calowy telewizor 4K w niskiej cenie

LG 55NANO79 w promocyjnej cenie? Telewizor z podstawowej serii z rodziny Nanocell (są jeszcze zwykłe telewizory LG 4K) nie znalazł się w oficjalnej ofercie telewizorów LG na 2020 rok w Polsce. Model do niedawna był dostępny głównie w czeskich sklepach.

Jednak czasami takie modele trafiają też na polski rynek pod koniec roku. W cenie nieprzekraczającej 3000 złotych to na pewno dobra okazja. Jednak trzeba pamiętać, że to model z podstawowej serii ekranów Nanocell i ten nie odznacza się zgodnością z HDMI 2.1.

LG 55NANO79: nowy telewizor 4K

Obecnie najtańsza cena tego modelu wynosi 2599 złotych (kliknij w link powyżej, by sprawdzić wszystkie ceny TV LG).

Do wyboru mamy trzy najpopularniejsze wielkości ekranów, rozdzielczość 4K, ulepszony procesor obrazu Quad Core 4K oraz 50 Hz matrycę. Jednak cena tego 55-calowego telewizora jest teraz dość interesująca.

LG 55NANO79
LG 55NANO79 / fot. LG

Warto dodać, że mimo iż to podstawowy model z ekranem NanoCell, to poza obrazem 4K i dźwiękiem o mocy 20 W, wspiera technologię Dolby Atmos. Dzięki niej dźwięk dochodzący z głośników telewizora jest znacznie lepszy niż w standardowych telewizorach (bez Dolby Atmos). Smart TV działa na systemie operacyjnym webOS 5.0, a w zestawie wraz z TV powinniśmy otrzymać pilota Magic.

Źródło: Pepper

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *