PlayStation 5 w Media Markt: konsola znowu dostępna

Playstation 5 w Media Markt – ponownie. Niestety tańsze zestawy wyprzedały się i został tylko jeden. Zobacz ile kosztuje PS5 z zestawem gier i gdzie jeszcze kupić PS5.

Konsola Playstation 5 była krótki czas dostępna w sklepach Media Expert,  ale szybko została wyprzedana. Teraz dobre wieści przynosi Media Markt. Można tam kupić zestaw: SONY PlayStation 5 + Dodatkowy kontroler DualSense + Marvel’s Spider-Man: Miles Morales. Ile kosztuje promocyjny pakiet?

Konsola Playstation 5: zestawy gracza

Playstation 5 w Media Markt
Przedsprzedaż Playstation 5 / fot. Sony

Konsola PS5 w Media Markt wyprzedała się szybciutko, ale na szczęście (albo i nieszczęście – jak zobaczycie cenę tego zestawu), pozostał jeden zestaw:

SONY PlayStation 5 + Dodatkowy kontroler DualSense + Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

Cena tego zestawu wynosi 3258 złotych.

Co zrobić, by otrzymać informacje o dostępności PS5?

Playstation 5 w Media Markt
Konsola PlayStation 5 w Media Markt / fot. Media Markt

 

Dodatkowo na stronie Media Markt przy wybranym wariancie konsoli, można sprawdzić, gdzie kupić (w jakim sklepie) konsolę PS5 w ciągu 29 minut (np. Warszawa, Centrum Handlowe M1 Marki – dostępna).

Konsola PlayStation 5 w Media Markt / fot. Media Markt

Gdzie kupić konsolę Playstation 5?

Na szczęście każdego dnia możecie sprawdzać dostępność Sony Playstation 5 w setkach innych sklepów internetowych. Wystarczy jedno kliknięcie w poniższy link bądź obrazek z ceną – warto odświeżyć stronę co jakiś czas ponieważ jak tylko PS5 pojawi się w sprzedaży, pojawi się na obrazkach poniżej. Gdzie kupić konsolę PS5? Sprawdź!

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *