Kiedy będzie Black Friday? Podpowiadamy!

Kiedy będzie Black Friday? Co kupisz wtedy w Media Markt, RTV Euro AGD i innych sklepach? Kiedy wypada Czarny Piątek? Jakie promocje przygotowały sklepy z elektroniką?

Black Friday – jakie sklepy mają mega promocje na telewizory? Które modele warto kupić? No i kiedy wypada ten dzień? Zobacz wszystko co musisz wiedzieć na temat jedynego dnia w roku, w którym zazwyczaj pada rekord pod względem liczby sprzedanych telewizorów.

Na co uważać podczas Black Friday?

Black Friday to od lat dzień szalonych wyprzedaży. Tego dnia wiele sklepów osiąga rekordową sprzedaż swoich produktów, a klienci mogą kupić mocno przecenione produkty. Oczywiście wszystko zależy od danej sieci sklepów i listy produktów objętych promocją. Jeszcze kilka lat temu mogliśmy faktycznie oszczędzić i to sporo, wybierając się po telewizor podczas tego dnia. Obecnie od kilku lat utrzymuje się tendencja, że ceny niektórych telewizorów są zbliżone, a niektóre i tak opłacało się kupić przed przed 24 listopada 2023 roku.

W Polsce Czarny Piątek wypada zawsze w ostatni piątek listopada. W tym roku będzie to więc 24 listopada. Oczywiście w związku z popularnością na całym świecie tego najważniejszego dla wszystkich sklepów dnia, w Polsce mało kto wyszukuje internetowych promocji wpisując hasło Czarny Piątek.

Zobacz także jakie najlepsze promocje przygotowały największe sklepy. Artykuły będziemy aktualizowali o nowe informacje. Obecnie Euro nie ma jeszcze listy telewizorów, które będą przecenione na ten dzień. Podobnie jest z siecią sklepów OleOle! Tutaj także dowiemy się na krótko przed 24 listopada jakie są najlepsze telewizory na Black Friday 2023.

Warto dodać, że obecnie możesz podejrzeć listę telewizorów w sieciach sklepów Media Markt. Do wyboru w większości masz telewizory z katalogu na 2022 rok oraz wybrane modele z 2023 roku.

Wpisy dotyczące Black Friday w największych sklepach jak Media Expert, Euro (modele 2023) będą aktualizowane n bieżąco.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *