Co nas czeka w marcu?

W marcu jak co miesiąc czeka nas aktualizacja najchętniej czytanych artykułów. Na początku miesiąca zobaczycie ranking TV do 2000 złotych oraz, jakie telewizory kupić w marcu w promocji (Najlepsze promocje). Do tego listę modeli o matrycy 100 Hz uzupełnią telewizory na 2019 rok (Najlepsze telewizory 100 Hz).

W rankingu najlepszych TV także pojawią się nowości (TOP10 TV). Jednak od tego miesiąca, żeby ułatwić Wam wybór idealnego telewizora, będą pojawiały się dwa takie zestawienia. Pierwsze będzie dotyczyło tylko i wyłącznie telewizorów OLED. W drugim znajdą się pozostałe telewizory (LED) z najwyższej półki.

 Sprawdź ceny najlepszych telewizorów 8K

W lutym przyglądaliśmy się dla Was jednemu z najpopularniejszych modeli od LG. Zobaczycie jak wypadł w teście i jaką zyskał ocenę końcową (LG 55UK6750: test taniej 55-tki w dobrej cenie). W dalszej części miesiąca przyjrzymy się jeszcze kilku TV, które biją rekordy popularności w największych sklepach. Z niecierpliwością czekamy też na nowe modele. Pierwsze z nich powinny pojawić się w sprzedaży właśnie w marcu.

Nie zabraknie również nowych przeglądów telewizorów na 2019 rok największych producentów. W lutym zobaczyliście, czego można się spodziewać po Panasonicu. Teraz przyszła pora na koncern Sony i jego telewizory. Jeśli w najbliższych dniach kolejny producent ujawni pełną ofertę swoich TV, poinformujemy Was o tym pierwsi.

 Sprawdź ceny najlepszych telewizorów 4K

Standardowo nie zabraknie informacji prasowych od największych producentów telewizorów, także z rynku listw głośnikowych oraz innych urządzeń.

W każdej chwili możecie skontaktować się z nami. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: jakitelewizorkupicredakcja@gmail.com

Pozdrawiamy Redakcja jakitelewizorkupic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: