Jak oglądać za darmo filmy i seriale?

Jak oglądać za darmo filmy i seriale? Jeśli znudził Ci się Netflix, a oferta, warto wziąć pod uwagę jeszcze jedno źródło. Posiadacze telewizorów Samsung, także z lat ubiegłych mogą oglądać za darmo filmy i seriale na dużych ekranach swoich telewizorów.

Do wyboru mają tysiące najlepszych filmów i seriali, m.in. z serwisu FilmBox Live, albo Chili. Co zrobić, by oglądać już dziś? Jak oglądać za darmo filmy i seriale na telewizorze Samsung Smart TV?

Filmy i seriale za darmo / fot. Samsung

Zobacz także | Gdzie oglądać darmową telewizję internetową?

FilmBox Live

FilmBox Live / fot. Samsung

Pierwszą aplikacja dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV z 2017, 2018 i 2019 roku, w tym modeli z serii QLED 4K i 8K, na których dostępna jest aplikacja Samsung Smart Pack, jest FilmBox Live. W prezencie otrzymasz pierwszy miesiąc za darmo.

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy w Polsce wg Netflix

Kolejne będą kosztować zaledwie 14,99 złotych. Do dyspozycji otrzymujemy ponad 3000 dostępnych materiałów VOD, a na tym nie koniec. Poza najlepszymi filmami i serialami dochodzą kanały telewizyjne na żywo na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu oraz streaming 24/7.

Zobacz ceny najlepszych filmów


 

Lista produktów objętych ofertą w Regulaminie. Aktywacja Usługi umożliwia uzyskanie miesięcznego, bezpłatnego dostępu do FilmBox Live. Opłata za kolejne miesiące 14,99 zł stanowi ofertę specjalną partnera dla użytkowników Samsung Smart TV i może ulec w przyszłości zmianie. Oferta ważna do odwołania. Warunki świadczenia usługi dostępne są na: www.filmboxlive.com/uhd
– Źródło: Samsung

CHILI

Jak oglądać za darmo filmy
CHILI w Samsung Smart TV / fot. Samsung

Trochę inaczej działa aplikacja CHILI, w której możemy wypożyczać filmy. W prezencie otrzymujemy 30 złotych do wykorzystania na filmy z dedykowanego katalogu zawierającego setki światowych hitów i premier filmowych w najlepszej jakości, także w 4K. Co najważniejsze usługa nie wymaga abonamentu.

 

Zobacz ceny najlepszych seriali


Oferta ważna od 25.11.2019 r. do 31.03.2020 r. lub do wyczerpania puli voucherów (3000 sztuk). Lista produktów objętych ofertą dostępna jest w Regulaminie. Voucher umożliwia wypożyczenie filmów z dedykowanego katalogu o wartości do 30 zł. Treści dostępne w aplikacji i dedykowanym katalogu mogą podlegać zmianom.

Zobacz także | TOP10: najlepsze filmy 2020 kino

Aktywacja vouchera możliwa jest w ciągu 14 dni od jego pobrania w aplikacji, po tym terminie voucher traci ważność i aktywacja w serwisie Chili nie będzie możliwa. Szczegółowe warunki świadczenia usługi dostępne są na: www.chili.com
– Źródło: Samsung

Jak włączyć darmowe filmy i seriale?

Jak oglądać za darmo filmy
Jak oglądać filmy i seriale ze smartfona na dużym ekranie? / fot. Samsung

Włączenie pakietu obejmuje trzy proste kroki. Najpierw trzeba wybrać aplikację Smart Pack na telewizorze Samsung Smart TV:

Filmy i seriale za darmo w telewizorach Samsung (krok 1) / fot. Samsung

Potem sprawdzić aktualnie dostępną ofertę wybierając przycisk „Sprawdź”, akceptując jednocześnie regulamin programu:

Jak oglądać za darmo filmy
Filmy i seriale za darmo w telewizorach Samsung (krok 2) / fot. Samsung

Ostatnim krokiem jest pobranie vouchera do wybranej oferty (FilmBox Live albo CHILI) i aktywowanie go w ciągu 14 dni na stronie Dostawcy Oferty:

Jak oglądać za darmo filmy
Filmy i seriale za darmo w telewizorach Samsung (krok 3) / fot. Samsung

Regulamin programu Samsung Smart Pack dostępny jest tutaj.

Zobacz ceny najlepszych telewizorów Samsung


Źródło: Samsung, Jak oglądać za darmo filmy

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: