Jak oglądać za darmo filmy i seriale?

Jak oglądać za darmo filmy i seriale? Jeśli znudził Ci się Netflix albo HBO GO,warto wziąć pod uwagę jeszcze jedno źródło. Posiadacze telewizorów Samsung, także z lat ubiegłych mogą oglądać za darmo filmy i seriale na dużych ekranach swoich telewizorów.

Do wyboru mają tysiące najlepszych filmów i seriali, m.in. z serwisu FilmBox Live, albo Chili. Co zrobić, by oglądać już dziś? Jak oglądać za darmo filmy i seriale na telewizorze Samsung Smart TV?

FilmBox Live

FilmBox Live / fot. Samsung

Pierwszą aplikacja dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV z 2017, 2018 i 2019 roku, w tym modeli z serii QLED 4K i 8K, na których dostępna jest aplikacja Samsung Smart Pack, jest FilmBox Live. W prezencie otrzymasz pierwszy miesiąc za darmo.

Kolejne będą kosztować zaledwie 14,99 złotych. Do dyspozycji otrzymujemy ponad 3000 dostępnych materiałów VOD, a na tym nie koniec. Poza najlepszymi filmami i serialami dochodzą kanały telewizyjne na żywo na dowolnym urządzeniu podłączonym do internetu oraz streaming 24/7.

CHILI

Jak oglądać za darmo filmy
CHILI w Samsung Smart TV / fot. Samsung

Trochę inaczej działa aplikacja CHILI, w której możemy wypożyczać filmy. W prezencie otrzymujemy 30 złotych do wykorzystania na filmy z dedykowanego katalogu zawierającego setki światowych hitów i premier filmowych w najlepszej jakości, także w 4K. Co najważniejsze usługa nie wymaga abonamentu.

Oferta ważna od 25.11.2019 r. do 31.03.2020 r. lub do wyczerpania puli voucherów (3000 sztuk). Lista produktów objętych ofertą dostępna jest w Regulaminie. Voucher umożliwia wypożyczenie filmów z dedykowanego katalogu o wartości do 30 zł. Treści dostępne w aplikacji i dedykowanym katalogu mogą podlegać zmianom.

Aktywacja vouchera możliwa jest w ciągu 14 dni od jego pobrania w aplikacji, po tym terminie voucher traci ważność i aktywacja w serwisie Chili nie będzie możliwa. Szczegółowe warunki świadczenia usługi dostępne są na: pl.chili.com
– Źródło: Samsung

Jak włączyć darmowe filmy i seriale?

Włączenie pakietu obejmuje trzy proste kroki. Najpierw trzeba wybrać aplikację Smart Pack na telewizorze Samsung Smart TV:

Filmy i seriale za darmo w telewizorach Samsung (krok 1) / fot. Samsung

Potem sprawdzić aktualnie dostępną ofertę wybierając przycisk “Sprawdź”, akceptując jednocześnie regulamin programu:

Jak oglądać za darmo filmy
Filmy i seriale za darmo w telewizorach Samsung (krok 2) / fot. Samsung

Ostatnim krokiem jest pobranie vouchera do wybranej oferty (FilmBox Live albo CHILI) i aktywowanie go w ciągu 14 dni na stronie Dostawcy Oferty:

Jak oglądać za darmo filmy
Filmy i seriale za darmo w telewizorach Samsung (krok 3) / fot. Samsung

Źródło: Samsung, Jak oglądać za darmo filmy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *