Gwarancja Niskiej Ceny w oleole!

Gwarancja Niskiej Ceny to kolejna promocja, o której dla Was piszemy. Sklep internetowy oleole! obiecuje, że najlepsze telewizory zakupimy tam bez przepłacania. Co zrobić, żeby faktycznie kupować z głową? Sklep oleole! podpowiada.

Dokładamy wszelkich starań aby upewnić się, że nasza oferta jest najatrakcyjniejsza cenowo na polskim rynku. Jeśli okaże się, że jest inaczej wówczas zaproponujemy cenę naszych produktów niższą niż oferta cenowa konkurencji. *Codziennie porównujemy ceny naszych produktów z cenami w sklepach internetowych konkurencji:

  • Mediamarkt.pl
  • Saturn.pl
  • Neonet.pl
  • Komputronik.pl
  • Mediaexpert.pl
  • X-kom.pl.

Warunek:
Produkt na naszej stronie jest identyczny jak na stronie wyżej wymienionej konkurencji oraz można go tam kupić z dostawą do domu. Oferta nie dotyczy produktów z ekspozycji, powystawowych oraz dostępnych na zamówienie.
– oleole!

Gwarancja Niskiej Ceny. Co jeszcze warto wiedzieć?

To nie koniec, bowiem obsługa sklepu internetowego musi jeszcze porównać ofertę takiego samego produktu w obu sklepach. Jeśli okaże się, że oleole! ma drożej jakiś telewizor, to cena ulegnie zmianie na korzyść internetowego zakupowicza. Oczywiście wiadomo, że na sprawdzenie pewnych informacji potrzeba czasu, dlatego został utworzony formularz do kontaktu klientów z obsługą sklepu internetowego.

Nasi handlowcy sprawdzą ofertę konkurencji i udzielą odpowiedzi w terminie do 3 dni roboczych od daty wysłania prawidłowo wypełnionego formularza. Oferta zostanie złożona telefonicznie lub e-mailowo.Pamiętaj oferta jest ważna przez 3 dni robocze, licząc od następnego dnia od daty jej złożenia.
– Źródło: oleole!

Niestety jest niejedno ale. My wiemy jak to działa w przypadku telewizorów. W różnych sieciach sklepów może okazać się, że istnieje telewizor X, ale ma on inne oznaczenie w sklepach internetowych. Na przykład w oleole! mamy Sony KDL-32WE610, natomiast ten sam telewizor w Media Expert to Sony KDL-32WE615. Tutaj Gwarancja Niskiej Ceny nie może zostać wykorzystana. Poza tym producenci, (a może wielkie sieci sklepów) dokładają z każdym rokiem starań, by konkurencja miała inne modele, a wtedy GNC najnormalniej w świecie nie działała.

Sprawdźcie sami ile takich samych modeli telewizorów dostępnych jest w dwóch konkurencyjnych sieciach sklepów. Z roku na rok ich liczba maleje, a niemal każdy tegoroczny model ma swój odpowiednik w innym sklepie, gdzie często różni się z nazwy tylko literką albo liczbą.

Do tego do czasu otrzymania odpowiedzi przez sklep oleole! może minąć 3 dni, a kupując w internecie najczęściej zależy nam na czasie. Nie chcąc czekać co najmniej trzech dni na weryfikację naszego zgłoszenia często po prostu godzimy się na wyższą cenę.

Źródło: oleole! Gwarancja Niskiej Ceny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *