Telewizory Samsung oferują Eleven Sports

Posiadacze telewizorów Samsung mogą korzystać z bogatej oferty programowej jednego z najbardziej znanych kanałów sportowych na świecie. Teraz ELEVEN SPORTS jest dostępny jako aplikacja na Samsung Smart TV.

Co oferuje kanał sportowy Eleven Sports? Na jakich telewizorach Smart TV można go oglądać?

Sport w Samsung Smart TV będzie jeszcze bardziej emocjonujący, dzięki najnowszej aplikacji ELEVEN SPORTS. Posiadacze telewizorów Samsung Smart TV podłączonych do Internetu uzyskają dostęp do najciekawszych światowych wydarzeń sportowych, takich jak m.in. mecze piłki nożnej, żużel, tenis czy piłka ręczna. Będą też mogli na żywo oglądać wyścigi Formula 1.
– Samsung

Samsung MU6192 / fot. Samsung

Zobacz najniższe ceny telewizorów Samsung

W skład ELEVEN SPORTS wchodzą treści z kanałów Eleven, Eleven Sports i Eleven Extra, a my zyskujemy całą masę najważniejszych wydarzeń sportowych na wyciągnięcie ręki.

Zobacz także | Gdzie oglądać darmową telewizję internetową?

Największym zainteresowaniem z pewnością wśród fanów futbolu cieszyć się będą rozgrywki ligi hiszpańskiej. Ale nie tylko, bowiem poza ligą LaLiga Santander dostępne są także: włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1 czy brytyjskie rozgrywki FA Cup, EFL Cup i Sky Bet Championship.

W przyszłości użytkownicy aplikacji ELEVEN SPORTS na telewizorach Samsunga otrzymają możliwość cofania programu do 24 godzin, dzięki czemu nie przegapią żadnej emocjonującej akcji z boisk, torów czy ringów. W ramach aplikacji ELEVEN SPORTS dostępnych jest kilka pakietów w różnych wariantach cenowych. Widzowie mogą wybrać dostęp na 72 godziny, miesięczny, półroczny lub roczny. Dzięki temu rzeczywiście oglądają, co i kiedy chcą.
– Samsung

Źródło: Samsung

Nasz komentarz

Fajnie, że posiadacze telewizorów z systemem operacyjnym Tizen (modele od 2015 roku) mają możliwość oglądania sportu na najwyższym poziomie na ekranach swoich TV. Szkoda tylko, że za wszystko trzeba zapłacić, czasem wysoką cenę.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Pojawia się pytanie czy nie lepiej od razu zdecydować się na pakiet telewizji kablowej albo satelitarnej, gdzie często w niewygórowanych cenach mamy dostęp do co najmniej kilku, a nawet kilkunastu, różnych kanałów sportowych?

Poza tym co mają zrobić posiadacze innych telewizorów, niż Samsung? Nie chce nam się wierzyć, że inni producenci nie podpiszą umowy o współpracy z twórcami ELEVEN SPORTS. Być może już za kilka miesięcy nie tylko Samsung będzie oferował taką aplikację w swoich Smart TV.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: