East And West ma filmy w rozdzielczości 4K

East And West ma filmy w rozdzielczości 4K. Kilka dni temu informowaliśmy Was o tym, że coraz więcej operatorów telewizji kablowej stawia na ofertę z treściami dostępnymi w rozdzielczości Ultra HD. Tym razem firma z Poznania oferuje dostęp do kanału nadawanego w tym formacie.

Co prawda komunikat na stronie operatora nie rzuca się zbytnio w oczy. W zasadzie to tylko krótka informacja o tym, że w ofercie został uruchomiony kanał 4K / UHD – „ULTRA TV 4K” – pozycja 400, częstotliwość 578 MHz.

East And West: co oferuje?

East And West
East And West z kanałem 4K/ zdj. East And West

 Sprawdź ceny najlepszych telewizorów 4K


 Dobrą wiadomością dla odbiorców telewizji kablowej mieszkańców Poznania i okolic będzie to, że kanał dostępny jest aż w czterech pakietach. Chodzi o START, START XL, START BOX i ULTIMA.

Podobnie jak w przypadku Vectry, o której pisaliśmy na początku maja i tutaj będziemy potrzebować telewizor przystosowany do odbioru rozdzielczości Ultra HD. Do tego dochodzi moduł CAM. Cała oferta firmy East And West dostępna jest tutaj. Poniżej przedstawiamy ceny pakietów, gdzie można oglądać treści w rozdzielczości Ultra HD:

  • Start – cena 55 złotych
  • Start XL – cena 77 złotych
  • Start Box – cena 94 złotych
  • Ultima – cena 138 złotych

 

Źródło: East And West

RTV - porównaj ceny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: