Dźwięk w telewizorach Neo QLED

Dźwięk w telewizorach Neo QLED. Przegląd technologii i funkcji audio z pewnością pozwoli Tobie dowiedzieć się, jak działają tegoroczne telewizory Samsunga, jeśli chodzi o brzmienie. O czym warto wiedzieć?

Dźwięk w telewizorach Neo QLED z pewnością jest o  wiele lepszy niż w standardowych telewizorach LED 4K. Sprawdzaliśmy to ostatnio testując telewizor Samsung z serii QN91A. Zobacz czym są:

  • Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS)
  • Q-Symphony
  • Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni
  • Aktywny Wzmacniasz Głosu (AVA)

Dźwięk Podążający za Obiektem OTS

Dźwięk Podążający za Obiektem OTS / fot. Samsung

Telewizory Samsung Neo QLED Mini LED nie tylko oferują znakomita jakość obrazu. Chodzi także o doskonałe wrażenia audio.  Funkcje poprawy dźwięku, takie jak Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS), Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni, Q-Symphony czy Aktywny Wzmacniacz Głosu pozwolą przenieść się w sam środek akcji.

Dźwięk Podążający za Obiektem (OTS) to jedna z najbardziej rozpoznawanych funkcji poprawy dźwięku w telewizorach Samsung z serii Neo QLED. Dzięki systemowi specjalnie rozmieszczonych głośników dźwięk będzie przemieszczać się za obiektem na ekranie.

Q Symphony

Dźwięk w telewizorach Neo QLED
Samsung Q Symphony / fot. Samsung

Technologia Q-Symphony potęguje wrażenie dźwięku przestrzennego, synchronizując głośniki telewizora z kompatybilnym soundbarem. Oznacza to, że jednocześnie o dźwięk dbają głośniki soundbara oraz telewizora.

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni

Soundbar Samsung / fot. Samsung

Dźwięk Dopasowany do Przestrzeni  to kolejna ważna funkcja w telewizorach Samsung Neo QLED. Dzięki niej widzowie uzyskają brzmienie idealnie dopasowane do pomieszczenia i jego akustyki.

Aktywny Wzmacniacz Głosu AVA

Dźwięk w telewizorach Neo QLED
Aktywny Wzmacniacz Glosu AVA / fot. Samsung

Aktywny Wzmacniasz Głosu (AVA) to funkcja, która przyniesie komfort oglądania w każdych warunkach, a nieprzewidziane hałasy nie zakłócą filmowego seansu.

Zobacz także: Telewizor LG OLED83G33LA: cena

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *