Telewizory Samsung QLED: co oferują?

Telewizory Samsung QLED oferują rozbudowane opcje, jeśli chodzi o Smart TV. Inteligentne telewizory z tegorocznej oferty nie tylko dopasowują automatycznie obraz oraz dźwięk do warunków oświetleniowych w naszym salonie. Te odznaczają się także Trybem Inteligentnym. Na czym on polega?

Inteligentny Tryb w telewizorach Samsung QLED Smart TV poza dopasowaniem obrazu (skalowaniem obrazu do rozdzielczości bliskiej 4K, a nawet 8K – w zależności od modelu) i dźwięku pozwoli nam przyśpieszyć rozgrywkę podczas grania w gry, dobierając najbardziej optymalne parametry obrazu do rozgrywki.

Telewizory Samsung QLED

Telewizory Samsung QLED
Samsung Smart TV / fot. Samsung

 Sprawdź ceny najlepszych telewizorów 8K

Tryb Inteligentny, który automatycznie dopasuje poziom jasności, oraz, co ważne rodzaj sceny wideo i dźwięku do warunków w pomieszczeniu. Efekty? Jeśli oglądamy film lub wiadomości w ciągu dnia, obraz zostanie rozjaśniony przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego nasycenia kolorów z uwzględnieniem rodzaju sceny filmowej, a po zmroku obraz zostanie przyciemniony, by oddać prawdziwie kinowe wrażenia.

Sprawdź aktualne ceny telewizorów Samsung QLED

Samsung QLED Q65T / fot. Samsung

Który telewizor Samsung 2020 wybrać?

Samsung QLED QE55Q90TAT / fot. Samsung

Jaki telewizor Samsung QLED kupić?

Warto dodać, że podczas oglądania rozgrywek sportowych, telewizory QLED Smart TV dopasują najlepsze ustawienia audio. Hałas stadionu czy odgłosy lasu oraz dialogi w programach informacyjnych pozostaną wyraziste, a podczas oglądania transmisji z koncertu słowa wokalisty będą dobrze słyszalne i zrozumiałe.

 

Samsung QLED Q77T / fot. Samsung

 

Telewizory Samsung QLED. Czym jest Smart TV?

Samsung QLED Q77TAT / fot. Samsung

Smart TV, czyli telewizor który jest podłączony do Internetu i świetnie współpracuje z urządzeniami mobilnymi staje się nowym standardem. Dzięki niemu możemy konsumować treści szybko i łatwo, zawsze kiedy mamy na to ochotę. Największy w domu ekran to dziś o wiele więcej niż klasyczna telewizyjna ramówka.

Zobacz także | Gdzie oglądać darmową telewizję internetową?

Telewizory Samsung QLED
Samsung Q80T / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny telewizorów Samsung QLED Q80T


 

Ogromny wybór aplikacji oraz swoboda korzystania sprawiają, że dla wielu widzów serwisy VOD to dziś podstawowe źródło filmów i seriali. Amazon Prime Video, Netflix, HBO GO, Apple TV czy Rakuten to tylko niektóre z popularnych platform.

Telewizory Samsung QLED
Samsung QLED QE55Q90TAT / fot. Samsung

Zobacz aktualne ceny telewizorów Samsung QLED Q90T


 

Telewizor Smart TV automatycznie wykrywa też podłączone konsole do gier i optymalizuje swoje ustawienia do jak najlepszej rozgrywki, rozpoznaje odtwarzacze Blu-Ray czy soundbary, a Jeden Pilot pozwala sterować większością zewnętrznych urządzeń. Ikony symbolizujące aktywne urządzenia zobaczymy też na pasku menu i nie musimy pamiętać, gdzie mamy podłączoną konsolę czy odtwarzacz.

 

Telewizory Samsung QLED
Samsung QLED Q77TAT / fot. Samsung

Źródło: Samsung

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Najlepsze telewizory w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Najlepsze telewizory biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: