BRAVIA CORE: co to jest i jak działa?

BRAVIA CORE: co to jest i jak działa? Z pewnością posiadacze telewizorów Sony Bravia z oferty na 2021 rok w pierwszej kolejności przetestują tę nową usługę. Ta zapewnia dostęp do najnowszych produkcji, wielkich przebojów i niezapomnianej klasyki Sony Pictures Entertainment.

Platforma BRAVIA CORE w skrócie łączy rozrywkę z technologią. Dzięki niej nabywcy telewizorów Sony Bravia zgodnych z nią zyskają najwyższą jakość oglądanych filmów fabularnych i innych materiałów. Filmy te dostępne są dla użytkowników wszystkich nowych telewizorów BRAVIA XR.

Bravia Core
Bravia / fot. Sony

 

Dzięki BRAVIA CORE zyskujesz wybór najlepszych filmów z dorobku studia, od najnowszych produkcji po ponadczasowe pozycje z klasycznego repertuaru Sony. W ofercie ne zabraknie najlepszych filmów od IMAX Enhanced. Dodatkowo użytkownicy telewizorów BRAVIA XR mogą korzystać z Pure Stream, odpowiadającej za najwyższy standard obrazu w streamingu.

Filmy nakręcone kamerami IMAX lub kamerami certyfikowanymi przez firmę IMAX, takie jak Spider-Man: Daleko od domu, wyróżniają się większą szerokością obrazu, dostosowaną specjalnie do ekranów IMAX. Widzowie mogą oglądać dzieła doceniane przez krytyków (Małe kobietki, Cóż za piękny dzień), filmy akcji (Bad Boys For Life, Baby Driver) czy kino familijne (Hotel Transylwania, Smerfy: Poszukiwacze zaginionej wioski).

Użytkownicy platformy BRAVIA CORE mają ponadto dostęp do serwisu Studio Access z wieloma materiałami ukazującymi kulisy produkcji, wywiadami itp.

BRAVIA CORE: jakie telewizory?

Sony OLED/ fot. Sony

Usługa BRAVIA CORE dostępna jest tylko w modelach z wyższych i najwyższych tegorocznych serii. Te są oznaczone jako Bravia XR i pracują na nowym procesorze Cognitive Processor XR, naśladującym działanie ludzkiego wzroku i słuchu przy zastosowaniu zupełnie nowych technik przetwarzania, wykraczających poza tradycyjną sztuczną inteligencję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *