Apple TV+ za darmo. Kto może skorzystać?

Apple TV+ to kolejny po Netfliksie, HBO GO, czy Amazonie serwis z filmami i serialami, który rośnie w siłę. Przypomnijmy, że serwis oferuje miesięczny abonament, ale jest sposób, by oglądać najlepsze filmy i seriale za darmo przez trzy miesiące. Co trzeba zrobić?

Apple TV+ staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju. Promocja na trzymiesięczny bezpłatny dostęp dotyczy posiadaczy telewizorów Smart TV. Jakie to modele i co dokładnie trzeba zrobić, by korzystać z serwisu bezpłatnie? Podpowiadamy.

Biorę w ciemno!

Apple TV+ za darmo w telewizorach LG / fot. LG

 

Najlepsze filmy i seriale za darmo? Kto by nie chciał zwłaszcza, że w serwisie streamingowym znajdziesz naprawdę sporo nowości w każdym miesiącu. LG zaoferuje klientom Apple TV+ bezpłatny trzymiesięczny okres próbny. Tylko Twój telewizor musi się “załapać” na promocję. Oryginalne treści Apple to najlepsze filmy i seriale, których nie zobaczysz nigdzie indziej.

Apple TV+: jakie telewizory?

Promocja na darmowy, trzymiesięczny dostęp do serwisu dotyczy telewizorów LG produkowanych w latach od 2016 do 2021 (nie dotyczy telewizorów FHD). Oferta jest dostępna dla nowych abonentów tego serwisu od 16 listopada 2021 do 13 marca 2022 roku (realizacja dostępu do 20/03/2022).*

*Oferta dostępna z telewizorami LG 8K i LG 4K w modelach od 2016 do 2021 roku. Oferta musi zostać zrealizowana w okresie od 16 listopada 2021 roku do 20 marca 2022 roku. Limit jednej oferty na jeden telewizor i Apple ID. Tylko nowi abonenci. Plan odnawia się automatycznie po cenie obowiązującej w danym regionie, aż do momentu anulowania.

Aby skorzystać z oferty, wystarczy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie w sklepie LG Content Store lub kliknąć baner reklamowy Apple TV+ w menu głównym LG TV

Warto dodać, że telewizory LG obsługują technologie Dolby Vision IQ i Dolby Atmos, dzięki czemu zapewniają najlepszą jakość obrazu i dźwięku podczas odtwarzania treści Apple TV+ przygotowanych w najnowocześniejszych technologiach Dolby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *