Wideopodcasty Spotify w telewizorach LG

Wideopodcasty Spotify są już dostępne z poziomu inteligentnego telewizora LG pracującego na systemie operacyjnym webOS. Dzięki tej przydatnej funkcji, na dużym ekranie możesz oglądać podcasty w wybranych telewizorach LG w 105 krajach na całym świecie.

Aktualizacja dzięki której na ekranie telewizora można oglądać wideopodcasty od Spotify działa od modeli z wersją webOS 4.0 (2018), 4,5 (2019), 5.0 (2020) oraz webOS 6.0 (2021). Oferuje miłośnikom muzyki dostęp do ulubionych utworów na dużym ekranie, możliwość przeglądania artystów, albumów, piosenek i list odtwarzania w wysokiej jakości brzmienia.

Wideopodcasty Spotify w telewizorach LG

Wideopodcasty Spotify
Wideopodcasty Spotify w telewizorach LG / fot. LG

 

Wygodna obsługa aplikacji możliwa jest za pośrednictwem pilota Magic (z wbudowanym mikrofonem do komend głosowych) albo za pomocą smartfona czy tabletu, dzięki aplikacji Spotify Connect.
Dzięki nowej funkcji posiadacze wspomnianych powyżej telewizorów otrzymują dostęp do popularnych programów swoich ulubionych twórców, takie jak The Joe Rogan Experience, The Misfits czy Higher Learning with Van Lathan and Rachel Lindsay, zapewniające wiele godzin wciągającej rozrywki.

 

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *