Sony ZH8: promocja na tv 2020

Jeśli czekałeś na jeden z tegorocznych telewizorów z serii ZH8 o wielkości 75 albo 85 cali, możesz skorzystać z promocji sklepu Sony Centre. Do zgarnięcia ciekawe bonusy. Zobacz jakie?

Teraz decydując się na zakup Sony Bravia ZH8 (Sony KD75ZH8 albo Sony KD85ZH8) można otrzymać pięcioletnią gwarancję oraz usługę transportu z montażem w cenie telewizora. Sprawdziliśmy, czy opłaca się skorzystać z tej promocji. Co się okazało?

Telewizory Sony Bravia ZH8: cena

Telewizor Sony 85ZH8 / fot. Sony

Sprawdź ceny telewizorów Sony z serii ZH8

 


Sprawdziliśmy ceny telewizorów Sony Bravia z serii ZH8. Za 75-calowy telewizor trzeba zapłacić 29999 złotych. Za wersję 85-calową aż 39999 złotych. Jednak zamawiając ze sklepu Sony Centre, w tej samej cenie zyskujemy dodatkowo transport oraz montaż.

Zobacz także | Najlepsze telewizory 8K

Oznacza to, że faktycznie w cenie zakupu zyskujemy wspomniane usługi. W przypadku tak kolosalnych ekranów transport oraz montaż (zwłaszcza powieszenie na ścianie) zawsze jest trudniejszy. Przykładowo waga telewizora o wielkości 75 cali wynosi niemal 50 kg.

Zobacz także | Sony Bravia ZH8: pierwsze wrażenia

Czy to oznacza, że w innych sklepach nie opłaca się kupować telewizorów z serii ZH8? Jeśli nie oferują w cenie zakupu takich samych usług (zwłaszcza 5-letniej gwarancji), to warto skorzystać z akcji promocyjnej w sklepach Sony Centre. Ta obowiązuje od 5 czerwca tego roku do 28 czerwca 2020 roku (albo do wyczerpania zapasów).

Premiera: telewizory Sony ZH8 / fot. Sony

Regulamin promocji dostępny jest tutaj.

Źródło: Sony

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: