Telewizory Sony: mija termin zgłaszania wniosków

Telewizory Sony cieszyły się sporą popularnością w wielu sklepach. Wszystko z powodu promocji, gdzie przy zakupie dowolnego telewizora Sony i soundbaru Sony, można było zyskać cashback. Promocja jest już zakończona, ale przypominamy, że wciąż można zgłaszać wnioski o zwrot gotówki.

Cashback przy zakupie TV i listwy głośnikowej Sony wynosił do 1500 zł (w zależności od modeli). Jeśli należysz do szczęśliwców, którzy kupili w okresie jej trwania telewizor Sony z soundbarem, a nie wysłałeś wniosku o cashback, masz na to czas do 28 maja 2023.

Na czym polegała promocja?

Telewizory Sony
Telewizory Sony – promocja / fot. Sony

Klienci, którzy w okresie od 03.04.2023 do 30.04.2023 do godziny 23:59 (włącznie) dokonali u autoryzowanego dealera Sony mającego siedzibę w Polsce zakupu dowolnego telewizora SONY BRAVIA, jednocześnie z jednym wymienionych w regulaminie produktów („soundbarów”), mogą wystąpić z wnioskiem o rabat promocyjny cashback. Jeden Klient może zgłosić maksymalnie jeden  wniosek w trakcie trwania promocji i tylko jeden wniosek na produkt.

Przyjmowanie formularzy zgłoszeń dotyczących niniejszej Promocji trwa do północy (czasu środkowoeuropejskiego) 28.05.2023 roku. Zgłoszenia, które wpłyną po tym terminie, nie zostaną przyjęte.

Dokonywanie zgłoszeń

Telewizor Sony KD43X80L
Telewizor Sony KD43X80L /fot. Sony

Niezależnie od rodzaju Produktu, którego dotyczy zgłoszenie, wymagane jest wypełnienie formularza online znajdującego się pod podanym poniżej adresem: https://www.sony.pl/cashback/A-series. Do dokonania zgłoszenia niezbędne jest konto My Sony. Osoby, które nie mają konta My Sony, będą musiały je utworzyć.

W przypadku, gdy w dowodzie zakupu widnieje data zamówienia inna, niż data wystawienia dowodu zakupu (data wystawienia faktury), wówczas data zakupu będzie ustalana wyłącznie w odniesieniu do daty zamówienia. Należy pamiętać, iż potwierdzenia złożenia zamówienia nie zastępują ważnych faktur.

Regulamin promocji znajdziesz na stronie Sony.

Źródło: Sony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *