Telewizory: 500 zł w prezencie od Euro

Telewizory: 500 zł w prezencie od Euro. Nie każdy wie, że przy zakupie jednego z trzech telewizorów z tegorocznej serii Samsunga, można zyskać 500 złotych. Promocja o nazwie Wybrane TV Samsung z Kartą Podarunkową Euro dotyczy telewizorów QLED.

Co trzeba zrobić, żeby uzyskać prezent w postaci 500 złotych? Oferta dotyczy zakupu telewizorów Samsunga.

Prezent w postaci karty podarunkowej można otrzymać robiąc zakupy w sklepie internetowym albo w sklepie stacjonarnym RTV Euro AGD. Jakie telewizory Samsung QLED są objęte promocją?

W internecie:
Kup telewizor Samsung objęty promocją; Karta zostanie dostarczona bezpośrednio na Konto Moje Euro za pośrednictwem którego dokonano zakupu Produktu Promocyjnego (w zakładce „Karty Podarunkowe”) lub wysłana do Uczestnika Promocji pocztą elektroniczną na adres e-mail wskazany w Koncie Moje Euro (za pośrednictwem, którego dokonano zakupu Produktu Promocyjnego) w ciągu 25 dni od dnia dostarczenia Produktu Promocyjnego do Klienta. Twoja karta będzie aktywna od razu po jej otrzymaniu.

Zobacz także | Który telewizor Samsung wybrać?

W sklepie fizycznym:
Kup telewizor Samsung objęty promocją; Karta Podarunkowa zostanie wydana zaraz po dokonaniu zapłaty. Karta wydana w sklepie będzie aktywna od razu po jej otrzymaniu w przypadku płatności w kasie. W przypadku płatności przy odbiorze poza sklepem lub przelewem karta będzie aktywowana do 14 dni od zapłaty.

Promocja trwa od 18 listopada 2019 roku, do 29 grudnia 2019 roku. Regulamin akcji dostępny jest tutaj. Poniżej telewizory Samsung QLED biorące udział w promocji:

  • Samsung QLED QE55Q90RAT
  • Samsung QLED QE65Q85RAT
  • Samsung QLED QE55Q85RAT

 

Źródło: RTV Euro AGD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *