Telewizory LG OLED: seria OLED B1 (B13LA) w sklepach

Telewizory LG OLED z oferty na 2021 rok pojawiły się właśnie w sklepach. Do wyboru mamy, m.in. jedną z podstawowych serii OLED B13. Modele z tej serii oznaczone są jako LG OLED B13LA i są dostępne w wielkościach 55″, 65″ oraz 77 cali. Ile kosztują nowe telewizory LG z oferty na 2021 roku?

Jeśli poszukujesz trochę lepszego telewizora OLED (zwłaszcza z matrycą 100 Hz), sprawdź co oferuje seria OLED B13. Ile kosztują nowe telewizory LG OLED? Gdzie można je kupić?

Telewizory LG OLED B13

Telewizory LG OLED
LG OLED B1 / fot. LG

Telewizor LG OLED55B13LA – zobacz aktualne ceny

W tym roku trochę łatwiej połapać się w oznaczeniu telewizorów OLED od koncernu LG. Dzisiaj jednak przyjrzymy się serii OLED B1, która może być jedną z najpopularniejszych serii telewizorów LG OLED. Wystarczy zobaczyć jak świetne opinie do dzisiaj zbiera ubiegłoroczna seria OLED BX (OLED BX3).

Co jeśli chodzi o dźwięk? Telewizory LG z serii OLED B13 odznaczają się systemem 2.2.-kanałowym oraz mocą całkowitą wbudowanych głośników wynoszącą 40 W. Przypomnijmy, że standardowo większość telewizorów oferuje zazwyczaj nagłośnienie o mocy 20 W.

Smart TV, gniazda i złącza

Telewizory LG OLED
LG OLED77B1 / fot. LG

Seria OLED B1 (OLED B13LA) pracuje na systemie webOS 6.0, a wśród najważniejszych funkcji warto skorzystać, m.in. z inteligentnej platformy LG ThinQ AI, Alertów Sportowych (przypomnienie o nadchodzącym meczu), czy prostego łączenia ze smartfonem i udostępniania na dużym ekranie telewizora zawartości ekranu smartfona.

Telewizory LG OLED B13LA poza wspomnianą 100 Hz matrycą oferują aż dwa złącza HDMI w wersji 2.1 co oznacza, że seria doskonale nadaje się do konsoli PlayStation 5.

Nazewnictwo modeli

Telewizory LG OLED
LG OLED77B1 / fot. LG

Telewizor LG OLED55B13LA – zobacz aktualne ceny

W skład serii wchodzą modele o wielkościach: 55″, 65″ i 77 cali:

  • LG OLED55B13LA,
  • LG OLED65B13LA,
  • LG OLED77B13LA.

Seria jest dostępna w kolorze srebrnym. Telewizory są dostępne, m.in. w sklepach Euro i Media Expert.

Źródło: LG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *