Dlaczego potrzebujesz większego ekranu?

Dlaczego potrzebujesz większego ekranu? Koncern Sony stara się zwrócić uwagę na to, że osoby poszukujące telewizora, powinny skupić się na dużej przekątnej ekranu. Według niego rozmiar się liczy i warto zobaczyć w krótkiej informacji prasowej, dlaczego powinno się wybierać telewizory 55-calowe i większe.

Dlaczego potrzebujesz większego ekranu? Jeśli szukasz bardziej wciągającej rozrywki, pomyśl o telewizorze wielkoekranowym. Dzięki niesamowitej głębi i szczegółom obraz jest jeszcze bardziej realistyczny. Najnowsza, innowacyjna technologia i wzornictwo sprawiają, że nasze telewizory wielkoekranowe idealnie wkomponują się w najmniejsze przestrzenie mieszkalne.
Sony

 

Dlaczego potrzebujesz większego ekranu?

 

Dlaczego potrzebujesz większego ekranu?
Duże telewizory Sony / fot. Sony

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Sony


 

Zobacz także | Jaki telewizor 55 cali wybrać?

To, ze rozmiar telewizora ma duże znaczenie wiadomo. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że co jakiś czas zmieniają się wymagania dotyczące tego, jaki telewizor kupić. Niedawno Samsung opublikował badania, według których Polacy najchętniej sięgają po duże telewizory.

Zobacz także | Który telewizor Sony 2020 kupić?

Dlaczego potrzebujesz większego ekranu?
Poczuj magię filmów i emocje transmisji sportowych w Twoim domu. Większe ekrany to większy obraz, który zapewnia naprawdę realistyczne wrażenia większej liczbie osób w całym pomieszczeniu. Dzięki większym obrazom i napisom świetny widok masz nawet z tyłu.
– Sony

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Duże telewizory Sony / fot. Sony

Według koncernu Sony ogromny ekran ma nie tylko znaczenie podczas oglądania telewizji. Oczywiście, że podczas zakupu telewizora najważniejszym kryterium branym pod uwagę (poza ceną) powinna być jakość obrazu. Jednak Sony zwraca także uwagę na jakość wydobywającego się dźwięku.

Sprawdź aktualne ceny telewizorów 65 cali

Jeszcze lepsze wrażenia przy oglądaniu
Tylko telewizor wielkoekranowy, który wyświetla ogromny obraz i generuje realistyczny dźwięk, potrafi wzbudzić emocje znane z kina lub stadionu. Jednak wraz ze wzrostem rozmiaru ekranu pojawiają się problemy z szumami, rozmyciem i kontrastem. A położone dalej od siebie głośniki boczne powodują, że dźwięk, który słyszysz, jest z dala od miejsca, w którym odbywa się akcja. Unikalna technologia obrazu i dźwięku firmy Sony rozwiązuje te problemy, dając realistyczny efekt.
-Sony

Sprawdź aktualne ceny soundbarów Sony


Na koniec koncern Sony przedstawia ostateczny argument przemawiający za tym, żeby kupić duży telewizor.

Sprawdź aktualne ceny telewizorów 75 cali

Dlaczego potrzebujesz większego ekranu
Duże telewizory Sony / fot. Sony

Myślisz, że masz za mało miejsca? Wcale nie.
Dzięki postępom w technologii obrazu i wzornictwie nawet w małym pomieszczeniu można ustawić duży telewizor. Ekrany o wysokiej rozdzielczości pozwalają usiąść bliżej, a cieńsze ramki zwiększają rozmiar obrazu, nie powiększając telewizora.
– Sony

Sprawdź aktualne ceny telewizorów do 5000 złotych

Nasz komentarz

Sony ma rację, że znacznie lepiej ogląda się telewizję, czy filmy na dużym ekranie. Jednak wiele zależy od czynników, decydujących o zakupie. Nie wszyscy dysponują identyczną przestrzenią. Nie każdemu pasuje postawić na przykład w niewielkim salonie telewizor o wielkości 75 cali. Poza tym ceny takich telewizorów są często poza zasięgiem osób zwracających raczej uwagę na prosty i tani telewizor, niż taki z flagowej serii.

Zobacz przydatne linki do Ceneo

Telewizory - wybierz na Ceneo

1. Zobacz jakie telewizory są dostępne w najpopularniejszych przedziałach cenowych:

2. Zobacz jakie są aktualne ceny wszystkich telewizorów biorąc pod uwagę szukaną wielkość przekątnej ekranu:

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: