Dlaczego potrzebujesz większego ekranu?

Dlaczego potrzebujesz większego ekranu? Koncern Sony stara się zwrócić uwagę na to, że osoby poszukujące telewizora, powinny skupić się na dużej przekątnej ekranu. Według niego rozmiar się liczy i warto zobaczyć w krótkiej informacji prasowej, dlaczego powinno się wybierać telewizory 55-calowe i większe.

Jeśli szukasz bardziej wciągającej rozrywki, pomyśl o telewizorze wielkoekranowym. Dzięki niesamowitej głębi i szczegółom obraz jest jeszcze bardziej realistyczny. Najnowsza, innowacyjna technologia i wzornictwo sprawiają, że nasze telewizory wielkoekranowe idealnie wkomponują się w najmniejsze przestrzenie mieszkalne.
Sony

 

Dlaczego potrzebujesz większego ekranu?

 

Duże telewizory Sony / fot. Sony

Zobacz aktualne ceny wszystkich telewizorów Sony


 

Zobacz także | Jaki telewizor 55 cali wybrać?

To, ze rozmiar telewizora ma duże znaczenie wiadomo. Jednak nie każdy zdaje sobie sprawę, że co jakiś czas zmieniają się wymagania dotyczące tego, jaki telewizor kupić. Niedawno Samsung opublikował badania, według których Polacy najchętniej sięgają po duże telewizory.

Zobacz także | Który telewizor Sony 2020 kupić?

Dlaczego potrzebujesz większego ekranu?
Poczuj magię filmów i emocje transmisji sportowych w Twoim domu. Większe ekrany to większy obraz, który zapewnia naprawdę realistyczne wrażenia większej liczbie osób w całym pomieszczeniu. Dzięki większym obrazom i napisom świetny widok masz nawet z tyłu.
– Sony

Co jeszcze musisz wiedzieć?

Duże telewizory Sony / fot. Sony

Według koncernu Sony ogromny ekran ma nie tylko znaczenie podczas oglądania telewizji. Oczywiście, że podczas zakupu telewizora najważniejszym kryterium branym pod uwagę (poza ceną) powinna być jakość obrazu. Jednak Sony zwraca także uwagę na jakość wydobywającego się dźwięku.

Sprawdź aktualne ceny telewizorów 65 cali

Jeszcze lepsze wrażenia przy oglądaniu
Tylko telewizor wielkoekranowy, który wyświetla ogromny obraz i generuje realistyczny dźwięk, potrafi wzbudzić emocje znane z kina lub stadionu. Jednak wraz ze wzrostem rozmiaru ekranu pojawiają się problemy z szumami, rozmyciem i kontrastem. A położone dalej od siebie głośniki boczne powodują, że dźwięk, który słyszysz, jest z dala od miejsca, w którym odbywa się akcja. Unikalna technologia obrazu i dźwięku firmy Sony rozwiązuje te problemy, dając realistyczny efekt.
-Sony

Sprawdź aktualne ceny soundbarów Sony


Na koniec koncern Sony przedstawia ostateczny argument przemawiający za tym, żeby kupić duży telewizor.

Sprawdź aktualne ceny telewizorów 75 cali

Dlaczego potrzebujesz większego ekranu
Duże telewizory Sony / fot. Sony

Myślisz, że masz za mało miejsca? Wcale nie.
Dzięki postępom w technologii obrazu i wzornictwie nawet w małym pomieszczeniu można ustawić duży telewizor. Ekrany o wysokiej rozdzielczości pozwalają usiąść bliżej, a cieńsze ramki zwiększają rozmiar obrazu, nie powiększając telewizora.
– Sony

Sprawdź aktualne ceny telewizorów do 5000 złotych

Nasz komentarz

Sony ma rację, że znacznie lepiej ogląda się telewizję, czy filmy na dużym ekranie. Jednak wiele zależy od czynników, decydujących o zakupie. Nie wszyscy dysponują identyczną przestrzenią. Nie każdemu pasuje postawić na przykład w niewielkim salonie telewizor o wielkości 75 cali. Poza tym ceny takich telewizorów są często poza zasięgiem osób zwracających raczej uwagę na prosty i tani telewizor, niż taki z flagowej serii.

Zobacz także | TOP10: najlepsze telewizory 2021

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: