Telewizor Sony BRAVIA 8 K-65XR80: cena

Telewizor Sony BRAVIA 8 K-65XR80 to kolejny model z tegorocznej serii z ekranami OLED. Ile kosztuje w tym miesiącu? Sprawdzamy!

Telewizor Sony BRAVIA 8 K-65XR80 to model z serii telewizorów OLED na 2024 rok, który oferuje zaawansowane technologie obrazu i dźwięku w eleganckim wydaniu. Ekran o przekątnej 65 cali i rozdzielczości 4K Ultra HD (3840 x 2160 pikseli) zapewnia wyjątkową jakość obrazu.

System dźwięku 2.1 z technologią Acoustic Surface Audio+ oraz mocą wyjściową 50W, wspierany przez Dolby Atmos, dostarcza bogate i wielowymiarowe wrażenia dźwiękowe, które dodatkowo potęgują doznania z oglądania filmów i grania. Smart TV z systemem operacyjnym Google TV oraz 32GB wbudowanej pamięci umożliwia łatwy dostęp do różnorodnych aplikacji i usług streamingowych.

Telewizor Sony BRAVIA 8  K-65XR80: cena

Telewizor Sony BRAVIA 8 K-65XR80: cena
Sony Bravia 8 / fot. Sony
  • cena lipiec 2024 – od 10999 zł

Artykuł będziemy aktualizowali co miesiąc o aktualne ceny tego modelu.

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Co jeśli szukasz najlepszych telewizorów OLED?

Jeśli szukasz wysokiej jakości telewizora OLED, ale nie chcesz przepłacać, to ta mamy coś dla Ciebie. Co miesiąc aktualizujemy najważniejsze zestawienia dotyczące telewizorów OLED.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *