Telewizor Samsung The Sero: promocja trwa

Telewizor Samsung The Sero (Samsung QE43LS05TA) nie znajduje się w ofercie na 2021/2022 rok (to model 2020). Jednak to model z serii lifestylowej, który teraz możesz dostać w promocji w dobrej cenie.

Telewizor Samsung The Sero umożliwia szybkie parowanie ze smartfonem, by przerzucać na ekran telewizora wszystko to, co wyświetlasz na smartfonie. A to nie wszystko. Pod kątem najważniejszych danych technicznych oferuje naprawdę sporo.

Telewizor Samsung The Sero: dane techniczne

Telewizor Samsung The Sero
Samsung The Sero/ fot. Samsung

Telewizor Samsung The Sero ma swoje oznaczenie. W sklepach znajdziesz go, jak Samsung The Sero QE43LS05TA. Model o wielkości 43 cali to ciekawa propozycja dla osób oczekujących od telewizora czegoś więcej. Wszystko dlatego, że poza rozdzielczością 4K (telewizorów 43 cale nie ma dużo), zyskujesz bardziej kompaktowy ekran. Nie każdy poszukuje od razu telewizora 55″ albo 65″ cali.

Do tego dochodzi oczywiście technologia QLED, bo Samsung The Sero to reprezentant rodziny z ekranami QLED, ze wsparciem HDR10+, HLG, Quantum HDR. Jednak warto zauważyć, że przy tej wielkości matrycy, wciąż zyskujesz zaledwie 50 Hz matrycę.  Smart TV pracuje na Tizenie, co oznacza szybkie i wygodne surfowanie po internecie na dużym ekranie.

Co ciekawe, na uwagę zasługuje jeszcze nagłośnienie. Tutaj można się było spodziewać dwóch głośników o mocy 20 W (w końcu to TV 43″). Jednak okazuje się, że telewizor Sero oferuje system 4.1. i moc aż 60 W. Oznacza to taką samą moc głośników, co w testowanej ostatnio przez nas niemal flagowej wersji TV LED 4K Neo QLED – Samsung QE55QN91A.

Cena

Telewizor Samsung The Sero
Samsung The Sero / fot. Samsung

Samsung The Sero QE43LS05TA kupisz obecnie X-kom w najniższej cenie 4499 zł. Inne sklepy oferują ten sam model w znacznie wyższej cenie.

  • cena styczeń 2022 – od 4899 zł
  • cena marzec 2022 – od 4499 zł
  • Telewizory Samsung – zobacz aktualne ceny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *