Samsung QLED z rabatem na soundbar

Samsung QLED z rabatem na soundbar. Samsung także oferuje ciekawą promocję dotyczącą zakupu jednego z telewizorów QLED. Przy wybraniu modeli z serii QLED Q70, Q80 i Q85 w niektórych sieciach sprzedaży możesz otrzymać rabat na soundbary Samsung Q60R i Q70R.

Co trzeba zrobić, by skorzystać z promocji o nazwie „Telewizor QLED z rabatem na soundbar”? Zasady promocji są bardzo proste.

 

TV Samsung z rabatem na soundbar

Samsung QLED
Soundbar Q60R / fot. Samsung

Sprawdź aktualne ceny telewizorów Samsung QLED


W ramach promocji, która potrwa w okresie od 17 do 30 października 2019 r., dostępne będą różne konfiguracje produktów:
Telewizor QLED Q70/Q80/85 z rabatem na soundbar Q70R Samsung Harman Kardon
Telewizor QLED Q70/Q80/85 z rabatem na soundbar Q60R Samsung Harman Kardon

Oferta jest zróżnicowana ze względu na dostępne w sklepach modele. Zestawy promocyjne oferowane będą od 17 do 30 października 2019 roku w salonach Samsung Brand Stores oraz w sieciach sprzedaży, takich jak Media Markt, Media Expert, Neonet i Euronet. Szczegóły promocji są dostępne u organizatorów.
– Źródło: Samsung

Samsung QLED
Soundbar Q70R / fot. Samsung

Sprawdź aktualne ceny soundbarów Samsung


Promocją objęte są tegoroczne telewizory QLED Q70, Q80 i Q85. To, co je łączy, to wysoka rozdzielczość obrazu 4K UHD i piękne, intensywne kolory. Aby zapewnić maksimum przyjemności z oglądania wszystkie trzy modele zostały wyposażone w procesor Quantum 4K, który odpowiada za poprawę jakości obrazu.

Wyświetlany materiał wideo skalowany jest w oparciu o algorytmy sztucznej inteligencji, co pozwala lepiej oddać szczegóły, kolory i zapewnia realistyczne wrażenia. Widzowie mogą także liczyć na intensywną i głęboką czerń oraz idealny kontrast, które są zasługą Bezpośredniego Strefowego Podświetlenia.
– Źródło: Samsung

Promocja może zakończyć się wcześniej, w przypadku wyczerpania produktów promocyjnych.

Źródło: Samsung

Hola, hola, jeszcze nie uciekaj. Przede wszystkim zescrolluj myszką w dół!

Telefony komórkowe - porównaj ceny

Przede wszystkim, ponieważ podobał Ci się ten artykuł, z pewnością będziesz chciał także zobaczyć zestawienie TOP10 najlepsze telewizory. Przede wszystkim dlatego, że dowiesz się z niego jaki telewizor kupić, dodatkowo poznasz inne, ciekawe modele. Godnym uwagi jest fakt, że jeszcze bardziej klienci poszukują telewizora z ekranem OLED. Przede wszystkim powinni oni zajrzeć do naszego aktualizowanego co miesiąc zestawienia TOP10 najlepsze telewizory OLED.

Oczywiście na tym nie koniec. Ze względu na to, że niektórzy szukają telewizora w wybranym przedziale cenowym, proponujemy nasze dwa poradniki. Z pewnością teraz największą popularnością cieszą się telewizory w przedziale 2000 – 3000 zł. W związku z tym zobacz nasze dwa zestawienia, przede wszystkim Jaki telewizor kupić do 2000 zł? oraz Jaki telewizor kupić do 3000 zł?

Ważnym aspektem jest to, że nie każdy poszukuje najlepszego telewizora wartego  fortunę. Przede wszystkim dużą popularnością cieszą się tanie i dobre telewizory, ale z dużym ekranem. Po pierwsze, zobaczcie Jaki telewizor 55 cali kupić? Jeśli poszukujesz większego telewizora, z pewnością zainteresuje cię zestawienie, np. Jaki telewizor 65 cali kupić? Ponieważ dużą popularnością cieszą się telewizory znacznie większe, zajrzyj także do naszego innego zestawienia. Podczas gdy wiele na rynku się zmienia, Polacy coraz częściej szukają jeszcze większych ekranów. To właśnie ich powinno zaciekawić zestawienie, np. Jaki telewizor 75 cali kupić?

Na koniec: A może… nowy smartfon albo dobry film?

Po drugie, jeżeli chcesz choć na chwilę odpocząć od telewizorów, zajrzyj na nasz bliźniaczy serwis o smartfonach na stronie jakismartfonkupic.pl. Z pewnością każdego dnia znajdziesz tam przede wszystkim najświeższe newsy, poradniki zakupowe, TOP10 najlepszych smartfonów i wiele innych zestawień. Ponieważ już tutaj jesteś, dowiedz się Jaki smartfon do 1000 zł kupić? Jeśli masz większy budżet, z pewnością zainteresuje cię przede wszystkim zestawienie, np. Jaki smartfon do 1500 zł kupić?

Po trzecie, jeśli interesują Cię najlepsze filmy i seriale, koniecznie sprawdzaj nasze codzienne aktualizowane zestawienia TOP10 najlepsze filmy na Netflix w Polsce oraz TOP10 najlepsze filmy w HBO GO. Dowiedz się także, Gdzie oglądać Formułę 1 online za darmo?

Przede wszystkim dziękujemy, że jesteście z nami. Jednakże nie zapomnijcie kliknąć w obrazek Ceneo poniżej, by sprawdzić ceny najlepszych telewizorów oraz setek innych, interesujących produktów.

Telewizory na Ceneo

  • Po pierwsze: poszukaj na Ceneo idealnego telewizora, na przykład TV LG albo Samsung,
  • Po drugie: przede wszystkim zobacz pozostałe telewizory w tym przedziale cenowym,
  • Po trzecie: wybierz choć dwa, trzy modele do porównania,
  • Po czwarte: sprawdź co o nim piszemy na jakitelewizorkupic.pl,
  • Po piąte: na koniec zdecyduj czy warto go kupić!
  • Po szóste: pochwal się, np. w komentarzach, jaki telewizor kupiłeś!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: