Telewizor Samsung QE85QN90D: cena

Telewizor Samsung QE85QN90D to obecnie jedyny reprezentant niemal flagowej serii z ekranami Neo QLED. Ten pojawił się już w sprzedaży. Jaka jest jego cena?

Telewizor Samsung QE85QN90D: cena
Samsung QN90D / fot. Samsung

Sieć sklepów RTV Euro AGD oferuje nowoczesne telewizory Samsung z oferty na 2024 rok już od kilku dni. W przypadku niektórych serii do wyboru masz od razu wszystkie modele (wszystkie wielkości przekątnych). Tymczasem jeśli chodzi o pozostałe serie, niekiedy masz do wyboru pojedyncze modele. Tak jest właśnie w przypadku serii QN90D z katalogu na 2024 rok. Obecnie w sklepach masz do wyboru model o gigantycznej wielkości ekranu – 85 cali. Ile kosztuje?

  • Telewizor Samsung QE85QN90D – 24999 zł
  • cena maj 2024 – od 24999 zł
  • cena czerwiec 2024 – od 24999 zł
  • cena lipiec 2024 – od 24999 zł

Co z pozostałymi modelami wchodzącymi w skład serii? Bez obaw, modele od 43 cali w górę pojawią się w sprzedaży w późniejszym terminie, a na tym nie koniec. Możliwe, że na polskim rynku pojawi się też wersja znacznie większa – o 98-calowym ekranie. Oznaczałoby to, że telewizor Samsung QE85QN90D nie będzie największym modelem z tej serii dostępnym w Polsce.

Samsung QN90D / fot. Samsung

Telewizor Samsung QE85QN90D – zobacz aktualne ceny

Pamiętaj, że u nas sprawdzisz także, jakie najważniejsze parametry techniczne oferują telewizory Samsung QN90D, a także dowiesz się czy warto kupić telewizor z serii Samsung QN90D.

SPRAWDŹ CENY: WSZYSTKIE TELEWIZORY NA CENEO

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Co jeśli szukasz najlepszych telewizorów OLED?

Jeśli szukasz wysokiej jakości telewizora OLED, ale nie chcesz przepłacać, to ta mamy coś dla Ciebie. Co miesiąc aktualizujemy najważniejsze zestawienia dotyczące telewizorów OLED.

Testy telewizorów

Nasza redakcja regularnie testuje i ocenia najlepsze telewizory na rynku, aby pomóc Tobie w dokonaniu właściwego wyboru. Warto zaglądać do naszych recenzji, które dostarczają rzetelnych informacji na temat różnych modeli. Niezależnie od tego, czy interesują Cię telewizory Philips, Samsung czy Sony, warto być na bieżąco.

Wszystkie testy znajdziesz w jednym miejscu.

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych testów z ostatnich miesięcy:

Kalendarium cen wszystkich telewizorów

Co miesiąc aktualizujemy teksty dotyczących wszystkich modeli od największych producentów (LG, Samsung, Sony, Panasonic, Philips, itd.). Aktualizujemy nasze artykuły dotyczące cen wszystkich telewizorów, żeby nasi Czytelnicy mogli śledzić zmiany cen w porównaniu do poprzednich miesięcy.

Wszystkie telewizory w aktualnych cenach znajdziesz tutaj:

Wszystkie telewizory – cena

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Specyfikacja techniczna wszystkich telewizorów

Co jeśli nie wiesz jaki telewizor kupić? Zapraszamy także do zapoznania się z danymi technicznymi wybranych modeli telewizorów. Przedstawiamy nie tylko ceny, ale także szczegółowe specyfikacje techniczne, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni telewizor do Twojego domu.

Wszystkie telewizory: specyfikacja techniczne

Zachęcamy też do przeczytania najpopularniejszych wpisów z tej kategorii:

Najlepsze soundbary

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących soundbarów! Poszukujesz idealnego modelu do 500, 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię jedynie i wyłącznie najlepsze soundbary?

Najlepsze soundbary TOP10

Nasze regularnie aktualizowane zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *