Telewizor Samsung QE75Q60D: cena

Telewizor Samsung QE75Q60D jest już w sklepach. Ile zapłacisz w tym miesiącu za 75-calowy telewizor z tegorocznej oferty?

Telewizor Samsung QE43Q60D: cena
Samsung Q60D / fot. Samsung

Samsung QE75Q60D z serii Samsung Q60D to imponujący 75-calowy telewizor QLED, który wykorzystuje technologię Quantum Dot, aby dostarczyć intensywne kolory i głębokie czernie. Dzięki rozdzielczości 4K i zaawansowanym funkcjom, takim jak Quantum HDR i HDR10+, obraz jest wyraźny i szczegółowy. Design AirSlim i bezramkowa konstrukcja sprawiają, że telewizor doskonale komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami.

Wyjątkowe funkcje audio, takie jak Q-Symphony i dźwięk adaptacyjny, zapewniają wysoką jakość dźwięku. System operacyjny Tizen™ i integracja z asystentami głosowymi, takimi jak Alexa i Google Assistant, ułatwiają korzystanie z telewizora na co dzień.

Telewizor Samsung QE75Q60D: cena

Samsung Q60D / fot. Samsung

Sprawdź aktualną cenę telewizora Samsung QE75Q60D. Będziemy aktualizować artykuł co miesiąc, aby zapewnić najnowsze informacje o cenie tego modelu.

  • cena czerwiec 2024 – od 4999- 7499 zł
  • cena lipiec 2024 – od 5599 zł

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *