Telewizor Samsung QE65Q67D: cena

Telewizor Samsung QE65Q67D – sprawdzamy ile kosztuje reprezentant podstawowej serii TV QLED na 2024 rok.

Samsung QE65Q67D to duża, 65-calowa propozycja z serii Q67D, cechująca się dobrą jakością obrazu oraz zaawansowanymi funkcjami Smart TV. Ekran QLED o rozdzielczości 4K i technologii Quantum HDR zapewniają niezrównane doznania wizualne, podkreślone precyzyjnymi detalami i głębokimi kolorami, a procesor Quantum Processor Lite 4K wspomaga płynną pracę urządzenia oraz poprawia jakość obrazu dzięki AI Upscaling.

Telewizor jest również wyposażony w opcje Smart TV, w tym przypadku w system operacyjny Tizen, co umożliwia łatwy dostęp do ulubionych aplikacji online czy stron internetowych.

Telewizor Samsung QE65Q67D: cena

Telewizor Samsung QE55Q67D
Samsung Q67D / fot. Samsung

Ile kosztuje w tym miesiącu telewizor Samsung? Oto jego aktualna cena w tym miesiącu. Artykuł będziemy aktualizowali co miesiąc o aktualną cenę telewizora.

  • cena lipiec 2024 – od 5299 zł

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *