Telewizor Samsung QE65Q60D: cena

Telewizor Samsung QE65Q60D to model o wielkości 65 cali z serii QLED. Co oferuje i ile kosztuje w tym miesiącu?

Telewizor Samsung QE43Q60D: cena
Samsung Q60D / fot. Samsung

Samsung QE65Q60D to zaawansowany telewizor QLED oferujący doskonałe odwzorowanie kolorów dzięki technologii Quantum Dot. Ekran 65-calowy w rozdzielczości 4K zapewnia niesamowitą ostrość obrazu, a funkcje takie jak HDR10+ i Quantum HDR gwarantują wyjątkowy kontrast i głębię czerni. Dzięki smukłemu designowi AirSlim i bezramkowej konstrukcji, telewizor  z serii Samsung Q60D idealnie wpasuje się w każde wnętrze.

Dźwięk adaptacyjny i funkcja OTS Lite dbają o wysoką jakość audio, dostosowując je do odtwarzanego materiału. Z systemem Tizen™ Smart TV i wbudowanymi asystentami głosowymi, korzystanie z funkcji inteligentnych jest niezwykle intuicyjne.

Telewizor Samsung QE65Q60D: cena

Samsung Q60D / fot. Samsung

Sprawdź aktualną cenę telewizora Samsung QE65Q60D. Będziemy aktualizować artykuł co miesiąc, aby zapewnić najnowsze informacje o cenie tego modelu.

  • cena czerwiec 2024 – od 3999- 5199 zł
  • cena lipiec 2024 – od 3999 zł

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *