Telewizor Samsung QE55QN85B: gdzie kupić najtaniej?

Telewizor Samsung QE55QN85B to z pewnością jeden z najciekawszych modeli z rodziny Neo QLED z oferty na 2022 rok. Oznacza to, że to reprezentant klasy Premium z ulepszonymi ekranami, który oferuje całkiem sporo pod kątem danych technicznych. Gdzie kupisz telewizor Samsung najtaniej?

Samsung QE55QN85B jest jednym z trzech modeli TV Neo QLED 4K, które firma oferowała w 2022 roku. Ten telewizor zapewnia znacznie więcej funkcji niż modele z poprzedniego roku. Od niedawna, najlepsze telewizory Samsunga mają wiele nowych funkcji, w tym wsparcie dla Dolby Atmos.

Co warto wiedzieć?

Telewizor Samsung QE55QN85B
Telewizor Samsung Neo QLED QN85B / fot. Samsung

Oto kilka najważniejszych cech tego telewizora:

Technologia Neo QLED

Samsung QE55QN85B wykorzystuje innowacyjną technologię Neo QLED, która pozwala na jeszcze lepsze oddanie kolorów i detali. Dzięki zaawansowanemu procesowi kwantowemu telewizor generuje pełne spektrum barw, co sprawia, że obraz jest niezwykle realistyczny i dynamiczny.

Procesor Quantum Processor 4K

Ten telewizor jest wyposażony w zaawansowany procesor Quantum Processor 4K, który analizuje i optymalizuje obraz w czasie rzeczywistym. Dzięki temu osiągana jest wyjątkowa jakość obrazu, z precyzyjnymi detalami i głębokim kontrastem.

Obsługa HDR i HDR10+

Samsung QE55QN85B obsługuje zaawansowane formaty HDR, w tym HDR10+, co pozwala na jeszcze bardziej realistyczne oddanie różnic w jasności i kontraście. Dzięki temu oglądane treści są jeszcze bardziej dynamiczne, z bogatszymi detalami w jasnych i ciemnych obszarach.

Quantum HDR 1500

TV oferuje technologię Quantum HDR 1500, która zapewnia szeroki zakres jasności, co przekłada się na wyjątkowe oddanie detali w jasnych i ciemnych obszarach obrazu. Dzięki temu oglądane treści wyglądają niesamowicie realistycznie i dynamicznie.

Smart TV z systemem Tizen

Telewizor działa na systemie operacyjnym Tizen, który oferuje bogaty wybór aplikacji, takich jak Netflix, YouTube czy Amazon Prime Video. Intuicyjny interfejs użytkownika oraz wbudowany asystent głosowy pozwalają na łatwą nawigację po treściach i sterowanie telewizorem za pomocą głosu.

Design w stylu Infinity One

TV charakteryzuje się nowoczesnym designem w stylu Infinity One, który zachwyca minimalistycznym wyglądem i cienkimi ramkami. Telewizor będzie doskonale prezentować się w każdym wnętrzu, dodając mu elegancji i nowoczesności.

Samsung QE55QN85B: cena

Telewizor Samsung Neo QLED QN85B / fot. Samsung

Telewizor Samsung QE55QN85B Neo QLED TV UHD 4K kupisz w przystępnej cenie. Teraz za 55-calowy telewizor Smart TV z serii Neo QLED zapłacisz niecałe 4349 zł. Chociaż są miejsca, gdzie jego cena dochodzi nawet do 4499 zł.

  • cena czerwiec 2023 – od 4349 zł
  • cena lipiec 2023 – od 4099 – 4799 zł

Źródło: Ceneo, Samsung, Media Expert, Media Markt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *