Telewizor Samsung QE55Q68D: cena

Telewizor Samsung QE55Q68D to najnowszy model dostępny teraz w sklepach. Nasz artykuł regularnie będzie aktualizowany, abyś zawsze miał aktualną cenę tego telewizora.

Telewizor Samsung QE55Q68D to modele oferujące te same najważniejsze opcje poprawy obrazu i dźwięku, co seria Samsung Q67D. Najważniejsza różnica polega na innej dostępności w sklepach na wyłączność danej serii.  W skrócie to połączenie doskonałej jakości obrazu z zaawansowanymi funkcjami dźwiękowymi. Quantum HDR oraz technologia Dual LED zapewniają szczegółowy obraz i wysoki kontrast. Dzięki funkcjom Adaptacyjnego Dźwięku, OTS Lite i Q-Symphony, audio jest klarowne i immersywne. Dodatkowo, system Tizen™ Smart TV i kompatybilność z asystentami głosowymi umożliwiają łatwe zarządzanie telewizorem.

Telewizor Samsung QE55Q68D: cena

Telewizor Samsung QE55Q68D: cena
Samsung Q68D / fot. Samsung

Ile kosztuje w tym miesiącu telewizor Samsung QE55Q68D? Oto jego aktualna cena w tym miesiącu. Artykuł będziemy systematycznie aktualizować, abyś zawsze miał dostęp do najnowszej ceny tego telewizora.

  • cena lipiec 2024 – od 3799 zł

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *