Telewizor Samsung QE50Q67B w promocji

Telewizor Samsung QE50Q67B to model z ekranem QLED, z oferty na 2022 rok. Warto go kupić zanim modele tegoroczne (Samsung Q67C) zastąpią serię Q67B.

Telewizor Samsung QE50Q67B to tegoroczny model, który jest jednym z najpopularniejszych, jeśli chodzi o TV o wielkości 50 cali od tego producenta. Ile kosztuje telewizor Samsung QLED z podstawowej serii?

Co warto wiedzieć?

Telewizor Samsung QE43Q67B
Telewizory Q67B / fot. Samsung

Telewizor Samsung QE50Q67B zapewnia wyjątkową jakość obrazu. Kwantowe kropki (Quantum Dots) wykorzystane w tym telewizorze gwarantują bogactwo kolorów, wysoki kontrast i realistyczną reprodukcję. Obrazy są jasne, wyraziste i pełne szczegółów, co pozwala cieszyć się niesamowitym doświadczeniem wizualnym.

Rozdzielczość 4K UHD tego telewizora dostarcza obrazy o imponującej ostrości i szczegółowości. Każdy piksel jest wyraźny, a detale są odwzorowane wiernie i realistycznie. Niezależnie od tego, czy oglądasz filmy, programy telewizyjne czy grasz w gry, możesz być pewien, że obrazy będą wyglądały imponująco.

Technologia HDR (High Dynamic Range) obecna w telewizorze Samsung QE50Q67B zapewnia większą różnicę między najjaśniejszymi a najciemniejszymi obszarami obrazu. Dzięki temu uzyskuje się bardziej dynamiczne kontrasty i głębię obrazu. Obrazy są bardziej realistyczne, o lepszej reprodukcji kolorów i głębszych czerniach.

Telewizor ten oferuje również inteligentne funkcje. Działa na systemie operacyjnym Tizen, który zapewnia dostęp do różnorodnych aplikacji, serwisów strumieniowych i treści online. Możesz korzystać z popularnych platform, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, YouTube i wiele innych, aby mieć dostęp do ulubionych filmów, seriali i programów telewizyjnych.

Design telewizora Samsung jest elegancki i nowoczesny. Smukła rama minimalizuje zakłócenia i skupia uwagę na samym ekranie. Telewizor jest również łatwy w obsłudze, dzięki intuicyjnemu menu i wygodnemu pilota.

Telewizor Samsung QE50Q67B: cena

Telewizor Samsung QE50Q67B
Telewizor Samsung QLED Q55Q67B / fot. Samsung
  • cena lipiec 2023 – od 2799 – 3199 zł

Zobacz także nasz test telewizora Samsung QLED Q67B i sprawdź jaką przyznaliśmy mu ocenę końcową.

Zobacz także: Samsung Q67B QLED: specyfikacja techniczna

Źródło: Ceneo, Media Expert, Euro, X-Kom, Media Markt

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *