Telewizor Samsung QE43Q67D: cena

Telewizor Samsung QE43Q67D jest już w sklepach. Ile kosztuje 43-calowy Smart TV z ekranem QLED?

Samsung QE43Q67D to połączenie eleganckiego designu z wyjątkową jakością obrazu i dźwięku. Dzięki rozdzielczości 4K i technologii Quantum HDR zapewnia wyraziste kolory oraz głębokie kontrasty. Warto dodać, że tutaj zyskujesz ekran QLED, co oznacz, że dzięki technologii Quantum Dot, zyskujesz lepsze odwzorowanie kolorów niż na tradycyjnych ekranach TV LED.

Co jeszcze oferuje nowy telewizor QLED z oferty na 2024 rok?

System Smart TV Tizen umożliwia łatwe korzystanie z aplikacji streamingowych oraz dostęp do funkcji AI Upscaling, której celem jest poprawa jakości obrazu. Model ten idealnie wpasowuje się w nowoczesne wnętrza, oferując jednocześnie zaawansowane funkcje i intuicyjną obsługę.

Telewizor Samsung QE43Q67D: cena

Telewizor Samsung QE43Q67D: cena
Samsung Q67D / fot. Samsung

Ile kosztuje w tym miesiącu telewizor Samsung? Oto jego aktualna cena w tym miesiącu. Artykuł będziemy aktualizowali co miesiąc o aktualną cenę telewizora.

  • cena czerwiec 2024 – od 3199 zł

Źródło: Ceneo

Co jeszcze znajdziesz na jakitelewizorkupic.pl

Na jakitelewizorkupic.pl znajdziesz nie tylko informacje o najlepszych telewizorach, ale także o ciekawych filmach i serialach. Do tego regularnie aktualizujemy zestawienia oraz ceny telewizorów, testujemy telewizory prezentujemy specyfikacje techniczne oraz poradniki zakupowe. Dodatkowo, oferujemy artykuły o soundbarach, które pomogą Tobie wybrać odpowiedni sprzęt audio.

Najlepsze filmy i seriale

Zapraszamy do odwiedzenia naszych zestawień dotyczących najlepszych filmów i seriali! Codziennie nasza redakcja aktualizuje najważniejsze z nich, jak TOP10 najlepsze filmy Netflix czy Najlepsze filmy HBO MAX TOP10.

Wszystkie zestawienia TOP10 znajdziesz tutaj:

Poradniki zakupowe

Poszukujesz idealnego modelu do 1000 złotych, 1500 złotych, a może interesuje Cię TV 55 cali albo 65 cali? Nasze aktualizowane co miesiąc zestawienia pomogą Tobie podjąć właściwą decyzję.

Najważniejsze poradniki znajdziesz tutaj:

To tylko te najważniejsze zestawienia. Nasz redakcja sprawdza co miesiąc telewizory od 1000 do 10 000 zł, które są dostępne w największych sklepach.

Jeśli zastanawiasz się, jaki telewizor kupić o konkretnej przekątnej ekranu, nasza redakcja także pomoże Tobie wybrać idealny telewizor. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziesz w naszych aktualizowanych co miesiąc zestawieniach:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *